Gitus Lackovsky
26.02.12,11:49
Koľko budem platiť keď chcem odovzdať už roky neplatný cestovný pas bez vybavenia nového cestovného pasu???
deni10
26.02.12,11:01
Nemal by si platit nic. Nedavno (minuly mesiac) som odovzdavala tiez neplatny pas, ktory som mala niekolko rokov a nic som neplatila. Vypytala som si aj potvrdenie o vrateni, ktore som si zalozila .... len pre istotu. ;)
Ice dive
26.02.12,11:25
platí sa pokuta len pri strate pasu... ja som si 7.2.2012 vybavoval nový pas, a odovzdával som svoje dva staré jedenému skončila platnosť v roku 2006 a druhému v októbri 2011 a nikto po mne nič nechcel, ešte sa ma pýtali, či tam nemám volajaké vízum, či si ho nechcem ešte nechať:-)))
lujza.j
26.02.12,11:34
neplatný CP sa zvykne odovzdávať pri vybavovaní nového.
ivka70
26.02.12,11:43
neplatný CP sa zvykne odovzdávať pri vybavovaní nového.

Zvykne, ale nikde nie je napisane, ze nemoze byt odovzdany skor.
Co ak si uz dana osoba nepotrebuje vybavit pas, ak uz v zivote nepojde do krajin, kde je pas nutny?
Potom naozaj nie je dovod skladovat doma neplatny doklad.
deni10
26.02.12,11:54
lujza.j
26.02.12,12:08
Zvykne, ale nikde nie je napisane, ze nemoze byt odovzdany skor.
Co ak si uz dana osoba nepotrebuje vybavit pas, ak uz v zivote nepojde do krajin, kde je pas nutny?
Potom naozaj nie je dovod skladovat doma neplatny doklad.
hej nie je. dnes prídeš žiadna "šóra" ľudí, ale keby si mal odstáť radu dlhú z 3posch. tiahnucu sa až na prízemie tak asi by sa mu tam iba pre vrátenie neplatného CP nechcelo stáť, ale tieto časy sú nenávratne preč;)