delkom
26.02.12,19:41
ahojte poradaci potrebujem poradit ohladom toho ze mam novy fotak a nejde prenos obrazkou do pocitaca pocitac nereaguje hoci som dostal aj instalacne cd ktore som aj nainstaloval pri pripojeni USB ziadna reakcia vie niekto poradit trapi ma to lebo fotak nestal 1euro a hned nefunguje prosim poradte dakujem
1a4ter
26.02.12,21:44
Musíš si nastaviť vo foťaku prenos dat do PC. Tak to väčšinou býva pri takých zariadeniach. Poštuduj manuál k fotoaparátu. Určite na niečo prídeš.
brodozz
27.02.12,09:50
Ja mam starsi S 5800 a nacitanie obraskov primo z fotaku je tak pomale ze radsej supnem SD cart do citacky a obrasky mam na ploche okamzite.(widle maju asi daky problem z fujifilm)
kozlíček
27.02.12,10:46
ahojte poradaci potrebujem poradit ohladom toho ze mam novy fotak a nejde prenos obrazkou do pocitaca pocitac nereaguje hoci som dostal aj instalacne cd ktore som aj nainstaloval pri pripojeni USB ziadna reakcia vie niekto poradit trapi ma to lebo fotak nestal 1euro a hned nefunguje prosim poradte dakujem
jedná sa o internú pamäť,či z karty?
misoft
27.02.12,16:27
Je to foťák, jeho interná pamäť je smiešne malá (na max.6 snímkov) - má SD pamäťovku, automaticky bude asi ukladať na ňu. Ak má čítačku kariet, šupnúť SD kartu tam a pracovať ako s normálnym pamäťovým médiom.