thomassr
27.02.12,18:28
Dobrý večer, chcem Vás touto cestou požiadať o radu.
Od nového roku som začal ako SZČO pracovať pre s.r.o. - preprava v EU, moja otázka sa týka stravného (diety, gastráče a pod.)
pracujem 5 dní v týždni cca 14hod, mám nárok na stravné ??? ak áno tak na aké ??? na nete je veľa informácií ale ja by som to potreboval vysvetliť tak dáko po lopate :)
Ďakujem Tomi
Economic
28.02.12,05:52
SZČO si môže dať do nákladov stravné na každý odpracovaný deň. Doložíš lístky od reštauračných zariadení a výška z ceny jedného lístka sa určuje nie podľa dumy na doklade, ale do výšky cestovných náhrad podľa vyhlášky v pásme nad 5 hodín. /3,80 Eur/
thomassr
26.03.12,10:33
tak to by som sa ešte spýtal, ako doložím že som odpracoval daní deň ???
a ešte jedna otázočka - stravovacia karta, faktúra raz za kvartál ???
Economic
26.03.12,10:41
tak to by som sa ešte spýtal, ako doložím že som odpracoval daní deň ???
a ešte jedna otázočka - stravovacia karta, faktúra raz za kvartál ???

mimotemy u teba je to zrejme deň daní.. U mňa by to bol to bol daný odpracovaný deň

Stravovacia karta, čo je to ? Máš na mysli stravný lístok ?
Ak si FO nákladom je doklad o úhrade faktúry či mesačnej a či kvartálnej vo výške vyššie uvedenom mojom príspevku.
thomassr
26.03.12,10:46
toto je stravovacia karta

http://www.edenred.sk/sk/produkty/karta-ticket-restaurant.html

a ak tomu teda rozumiem tak za kvartál odpracujem 65dní x 3,8....
príde faktúra, zaplatím a mám daň. doklad.... či???
Economic
26.03.12,10:48
Najviac do nákladov z faktúry môžeš dať do výšky ako píšeš : napríklad 65 odpracovaných dní x 3,80 Eur. Darmo by si nakúpil 600 stravovacích kárt (po tvojom)
thomassr
26.03.12,10:52
ale ja nechcem kupovať 600kárt, len jednu a tú si dobiť xxx x 3,8 Eur.
Economic
26.03.12,10:57
Ktorý rok riešiš 2011 alebo už 2012 ? Myslela som že robíš DP za rok 2011.

Dobíjanie sa deje aktuálne, t.z. že ak dobiješ teraz, používaš kredit v tomto roku a účtuješ v tomto roku o úhrade. Najlepšie ti poradí tvoja účtovníčka.... Teraz všetci ešte šturmujeme pre svojich klientov a nie je možné tu rozoberať celú problematiku.