rakicentrum
27.02.12,18:34
Chceli by sme sa opýtať, keď pripravujeme súkromnú akciu po 22h, či to stačí oznámiť len oznamom na dverách alebo musíme mať aj povolenie?Naša reštaurácia je otvorená len do 22.hod.Ďakujeme
mmmm1
27.02.12,17:48
Pozri si všeobecne záväzné nariadenie vášho mesta. tieto obsahujú takéto veci. alebo zavolaj na príslušný mestský, resp. miestny úrad.
rakicentrum
28.02.12,07:56
Na úrade nám povedali, že potrebujeme žiadosť a majú 7 dní na vyjadrenie, takže to musíme minimálne 14 dní vopred hlásiť. Chceli by sme vedieť, či pani na úrade len nemala náladu, alebo naozaj musíme takéto žiadosti posielať a či je rozdiel keď chceme mať otvorené pre verejnosť, alebo má majiteľ uzavretú spoločnosť.
Stanislav 1975
28.02.12,08:02
Ja neviem, ja by som ani o nejaké povolenie nežiadal- ja by som to nazval rodinnou oslavou a nikto mi nič nemože...
drobecek1
28.02.12,08:05
Povolenie potrebujete , lebo normálne otváracie hodiny máte len do 22:00. Ak by ste mali normálne otváracie hodiny schválené mestom napr. v piatok a sobotu predležné do 02:00 alebo nejak podobne, tak potom by ste už nemuseli pýtať povolenie. Iba by ste oznámili na referát kultúry konanie napr. diskotéky a ešte aj obvodnému oddeleniu polície.