twigginka
27.02.12,21:00
Mili poradaci,

obraciam sa na vas, pretoze som uz uplne bezradna. Ani neviem, kde zacat... :(

ukoncila som vztah, ktory nemal zmysel, pretoze sme si rozumeli iba po jedinej stranke.

Uz je tomu par mesiacov a moj byvaly ma neustale prenasleduje, terorizuje. Denne mi posiela niekolko mailov alebo sprav, telefonuje. Marne som si ho zablokovala, potom si nasiel inu cestu, ako ma skontaktovat, cez priatelov, vyvolaval i domov na pevnu linku k rodicom, a to bolo neustale, dost casto i v noci.

Neustale mi nadava a vyhraza sa. Dokonca i verejne, cez facebook. Na policii som uz odovzdala par vytlacenych mailov a FB sprav, ale neviem, co sa bude diat....

asi dva mesiace dozadu mi rozbil okno na aute. Privolala som policiu a cele co z toho zatial bolo....predvolanie na obvodny urad, kedze nebol ochotny zaplatit sposobenu skodu.

Dalsim mojim velkym problemom je O2. Preniesla som si cislo z Orangeu do O2. To cislo stale pouzivam. Avsak okrem toho som si este objednala dalsiu sim kartu na kredit. Tu som, toho casu este priatelovi, dala aby ju mohol vyuzivat. On to vsak, samozrejme, zneuzil.

Podarilo sa mu prihlasit sa do sekcie Moje O2 a zmenil moju emailovu fakturacnu adresu na svoju. Vyvolaval na kazde cislo, ktore nasiel v zozname volani, dokonca zacal vyvolavat manazerovi do roboty.

Volala som kvoli tomu do O2, a vraj oni s tym nevedia nic spravit, ibaze by sme obidvaja prisli spolu do predajne a zmenili udaje o pouzivatelovi karty. On vsak samozrejme nebol ochotny.

Neskor mi pre zmenu aktivoval min. 5 balickov sluzieb, samozrejme nie tie najlacnejsie. Nechapala som, ako je to vsetko mozne....Zavolala som znova na zakaznicku linku a cely moj problem som dotycnej vysvetlila. Kartu docasne deaktivovala, lebo vraj uplne sa zrust neda. Tak som ziadala aspon aby nemal pristup na Moje O2.

Dnes je tomu asi mesiac. Faktura mi zatial neprisla, alebo mi neprisla preto, lebo zas bola zaslana niekam inam. Dva dni dozadu som sa zobudila okolo tretej rano na prichod sms: aktivacia 500 minut do SR, balicek eSMS+50 min., sluzba mojim trom a este nejake dalsie dve poziadavky boli vraj realizovane.:mee:

Uz nemam slov....

Prosim, poradte ♥
arizona
27.02.12,20:17
Chod na Policiu,ohlas obtazovanie ,falsovanie,podvod atd.
twigginka
27.02.12,20:23
Dobre, ale presnejsie? Ake kroky mam podstupit? Ako ohlasit falsovanie, podvod?
Xanti
27.02.12,20:26
Twigginka,
v O2 nie si viazaná, daj žiadosť o prenos čísla do TMobile abo Orange, a o dva dni nazad do O2 tým pádom sa už na tvoje číslo nedostane.
pepsikova
27.02.12,20:29
Dobre, ale presnejsie? Ake kroky mam podstupit? Ako ohlasit falsovanie, podvod?..

..písala si, že máš emaily, telefonické rozhovory do mobilných operátorov sa tiež nahrávajú, tak uveď, čo a kde si nahlasovala, aké služby ti zariadil, ako ti vošiel do emailu..čo ešte treba?..všetko, čo máš, im tam zaves...presnejšie to musíš urobiť sama...a polícia už nájde paragraf, ktorý k nemu sadne..
twigginka
27.02.12,20:31
Za to by som platila zas rovno dvakrat prenos cisla. Avsak ja som momentalne pracovne odcestovana. Na zakaznickej linke mi radili ist do O2 Predajne a poziadat o znovuvydanie karty toho druheho cisla, tym padom sa ta druha, ktoru ma on, uplne zrusi. Ale este chvilu potrva, kym pridem na SK...
Xanti
27.02.12,20:35
Prečo dva krát? Za prenos z O2 von neplatíš, zaplatila by si len za spätný prenos. A získala nejaký benefit od O2.
arizona
27.02.12,20:36
Dobre, ale presnejsie? Ake kroky mam podstupit? Ako ohlasit falsovanie, podvod?
No, to co si nam napisala tu, nadiktujes na Policii a bude ziadat presetrenie.
Ak mas dokazy, tym lepsie...treba priniest a dolozit k tr.oznameniu
Policia si moze v ramci vysetrovania dat zistit z akeho PC boli "ukony" v tvojom mene robene,kto pachal podvod,kto jednal za teba v tvojom mene...atd
twigginka
27.02.12,20:42
OK, dakujem.
twigginka
27.02.12,20:43
Super, dakujem za odpoved. Len skoda, ze tym sa moje trapenie neukonci :(