Katka2224
28.02.12,19:43
Príjemný podvečer! Chcela by som sa opýtať, ako to je s daňovým priznaním za rok 2011 pre SVB a NP. Má sa podávať, alebo stačí prehlásenie, že spoločenstvo malo príjmy iba z činností, ktoré nie sú predmetom dane.
Vopred ďakujem za každú užitočnú odpoveď!
Katka2224
28.02.12,20:09
Ďakujem, Halli! Ospravedlňujem sa za "chaos", som tu nová, čo viem, že ma neospravedlňuje :) A ďakujem aj za odpoveď, veľa mi pomohlo, že aj rok 2011 je taký, ako ostatné :) Idem si ešte "prelúskať" diskusie.
Paula
28.02.12,20:11
Odpoveď škriatok vygumoval? :confused:
tictac7
28.02.12,20:17
...aj ja kukám....
Halli
28.02.12,20:17
Ďakujem, Halli! Ospravedlňujem sa za "chaos", som tu nová, čo viem, že ma neospravedlňuje :) A ďakujem aj za odpoveď, veľa mi pomohlo, že aj rok 2011 je taký, ako ostatné :) Idem si ešte "prelúskať" diskusie.


Odpoveď škriatok vygumoval? :confused:

Nie , vymazala som si ho sama, lebo som predpokladala, že zadavateľka ho prečítala. Pýta sa to v dvoch rôznych témach a napísala som jej, že sa tu o tom viedla siahodlha diskusia - viď zoznam tém SVB.

ale pre Katku ...ja ho podávam vždy a aj keď ho nechcu, nepotrebujem, aby za pár rokov došiel pozdrav z daňového. Tu už to šibe všetkým s pokutami, tak načo dráždiť ten zverinec čo tu máme...
Už len príjem za správu je príjmom , aj keď oslobodeným...viď daňové riaditeľstvo a ich pokyny..


Príjmy za výkon správy bytov ( ktoré sú predmetom dane podľa § 12 ods.2 ZDP a následne sú oslobodené podľa § 13 ods.2 písm. d) ZDP)..