maska2
29.02.12,09:17
Dobrý deň.Vlastníme vianočné kupóny od Slovak Telekom, ktoré sa rozdávali pri predĺžení alebo aktivácii čísla. Účtovanie v JÚ.Len teda neviem, keď pošlú peniažky či to dať ako IZP???? DPH??? asi nie....Poraďte , ak viete.Ďakujem
maska2
29.02.12,20:24
Dobrý deň.Vlastníme vianočné kupóny od Slovak Telekom, ktoré sa rozdávali pri predĺžení alebo aktivácii čísla. Účtovanie v JÚ.Len teda neviem, keď pošlú peniažky či to dať ako IZP???? DPH??? asi nie....Poraďte , ak viete.Ďakujem

Ahojte...poraďáci. Nikto s tým nemáte skúsenosť??????
maska2
06.03.12,09:21
Dobrý deň.Vlastníme vianočné kupóny od Slovak Telekom, ktoré sa rozdávali pri predĺžení alebo aktivácii čísla. Účtovanie v JÚ.Len teda neviem, keď pošlú peniažky či to dať ako IZP???? DPH??? asi nie....Poraďte , ak viete.Ďakujem
Naozaj nikto neviete čo s tým?????
acco
17.05.12,12:08
Naozaj nikto neviete čo s tým?????

Mam podobny problem, ale v PU. Predlzili sme viazanost, k novemu telefonu bola vystavena normalna fa, cena telefonu a DPH - bez akejkolvek zlavy. Dostali sme vianocny kupon, na ktory dostaneme 150 € na ucet. Je to tiez Vianocny kupon od Slovak Telekomu. Ako to zauctovat???
Dakujem vopred za akukolvek radu.
siska11
28.05.12,08:24
Ja robím PÚ - tiež sme dostali kupón. Mne školiteľka účtovníčka povedala, aby som to dala 221/518. Tak to dám podľa nej. Ale neviem, či tam má byť aj predpis.
tmhwk
28.05.12,12:02
nech si to vyberie ako fyzicka osoba a nic nemusi uctovat
dadamaj
10.07.12,09:23
ale čo s DPH nemá sa z toho vypočítať 20% DPH a rozdiel na 518
kikal
18.09.12,13:16
Tež práve potrebujem Vianočný kupón od Telekomu zaúčtovať. Mám príjem na bankovom výpise. Budem to účtovať 221/518 AE. I ked by podla mna nebolo zle aj 221/648. Ohladne DPH, je na potvrdení o výške nároky - Vianočný kupón napísali suma € vrátane DPH. To tam podľa mna nemuseli ani písať. Na to, aby si Slovak Telekom mohli odpočítať DPH, museli by mať od nás faktúru s náležitosťami podľa Zákona o DPH. Ich potvrdenie takúto faktúru nepredstavuje. Ja by som tam tú DPH vôbec neriešila. Dúfam, že uvažujem správne.