gbellini
29.02.12,16:38
Dobrý deň, chcel by som sa informovať, ohľadom nahlásenia PN zamestnávateľovi.
Bol som vyrozumený, že ak je niekto práceneschopný tak je povinný nahlásiť PN do 3 dní. Začal som maródovať, 20.2.2012, s tým že som papiere o práceneschopnosti poslal zamestnávateľovi po kolegovi ešte v deň začatia PN(t.j. 20.2.2012). U Lekára som objednaný nebol už dlhú dobu mám zdravotné problémy a tak po dlhej úvahe som sa rozhodol navštíviť lekára.
Donieslo sa my do uší, že je to závažné porušenie pracovnej disciplíny?
Ďakujem za opoveď
Tweety
29.02.12,15:57
Dobrý deň, chcel by som sa informovať, ohľadom nahlásenia PN zamestnávateľovi.
Bol som vyrozumený, že ak je niekto práceneschopný tak je povinný nahlásiť PN do 3 dní. Začal som maródovať, 20.2.2012, s tým že som papiere o práceneschopnosti poslal zamestnávateľovi po kolegovi ešte v deň začatia PN(t.j. 20.2.2012). U Lekára som objednaný nebol už dlhú dobu mám zdravotné problémy a tak po dlhej úvahe som sa rozhodol navštíviť lekára.
Donieslo sa my do uší, že je to závažné porušenie pracovnej disciplíny?
Ďakujem za opoveď
A odovzdal doklad o DPN zamestnávateľovi? Možno nie a preto hrozia porušením PD. Ty sám si PN oznámil?
gbellini
29.02.12,16:30
odovzdal práveže, ešte v ten deň ako som začal maródovať. No oznámil som to tým, že som poslal PN do práce, a ak sa pýtaš na to či som telefonoval do firmy tak nie.
Tweety
29.02.12,17:01
odovzdal práveže, ešte v ten deň ako som začal maródovať. No oznámil som to tým, že som poslal PN do práce, a ak sa pýtaš na to či som telefonoval do firmy tak nie.

Dočasná PN nemôže byť považovaná za porušenie PD. Ak majú o nej doklad, neporušil si nijakú povinnosť.
gbellini
29.02.12,19:19
a čo ak dôjde na to, že my dajú predsa len podpísať porušenie pracovnej disciplíny, som rozhodnutý ju nepodpísať!!! aké dôsledky môžu voči mne vyvodiť?