Janka1909
29.02.12,20:43
ahojte poradaci.
chcem sa opytat. Chchem si vyplnit danove priznanie cez internet ako vlani da sa to tento rok? a ked ma manzel zivnost ale je aj zamestnany tak ako on si musi podat danove elektronicky? ci ako to je ? ja som teraz na materskej tak zistujem...dakujem za rady
ewita888
29.02.12,19:55
ahojte poradaci.
chcem sa opytat. Chchem si vyplnit danove priznanie cez internet ako vlani da sa to tento rok? a ked ma manzel zivnost ale je aj zamestnany tak ako on si musi podat danove elektronicky? ci ako to je ? ja som teraz na materskej tak zistujem...dakujem za rady
ak myslíš na stránke dr.sr., tak ešte nie..
manžel nemusí podať elektroniky..
Janka1909
29.02.12,19:59
a bude sa to dat do konca marca? ci mam vytlacit tlaciva a vyplnit rucne?
Tweety
29.02.12,20:02
a bude sa to dat do konca marca? ci mam vytlacit tlaciva a vyplnit rucne?

To je zatiaľ vo hviezdach, nečítaš noviny, nepozeráš TV? DS Nemá funkčný systém. AK chceš podať DP, vypíš a podaj osobne alebo poštou.
Ice dive
29.02.12,20:04
a keby sa tu na porade použilo občas aj vyhľadávanie tak by zadávateľka témy vedela, že DP za rok 2011 si môže stiahnuť aj na stránke krosu, alebo na www.synet.sk (http://www.synet.sk)... tých tém je tu neúrekom...
ewita888
29.02.12,20:07
a keby sa tu na porade použilo občas aj vyhľadávanie tak by zadávateľka témy vedela, že DP za rok 2011 si môže stiahnuť aj na stránke krosu, alebo na www.synet.sk (http://www.synet.sk)... tých tém je tu neúrekom...


zadávatelka je na materskej, určite má iné priority..
Janka1909
29.02.12,20:09
ewita888 dakujem za pochopenie...vyskusam aj to..a ked nie pojdem do mesta kde je danovy urad a zoberiem tlacivo alebo ho vytlacim doma..Este raz vdaka za pochopenie..presne tak priorita cislo jedna je nase vytuzene dietatko po 7rokoch :) este raz vdaka :)
ewita888
29.02.12,20:14
ewita888 dakujem za pochopenie...vyskusam aj to..a ked nie pojdem do mesta kde je danovy urad a zoberiem tlacivo alebo ho vytlacim doma..Este raz vdaka za pochopenie..presne tak priorita cislo jedna je nase vytuzene dietatko po 7rokoch :) este raz vdaka :)
za máličko.. a gratulujem k babatku..
Janka1909
29.02.12,20:20
za máličko.. a gratulujem k babatku..

dakujem velmi pekne :) este sa opytam kam si zahrniem sumu co som si platila dobrovolne poistenie nemocenske? a manzel si uplatnuje aj danovy bonus vratku...a ked sa maly narodil 24.11 tak patri mu cela vyska aj za november danoveho bonusu?
Katy a R
29.02.12,20:32