szivics
01.03.12,16:41
Dobrý deň všetkým,
prosím Vás mám problém s inštaláciou MRP JÚ. V pc totiž už jednu licencovanú verziu mám. Teraz by som si chcela nainštalovať ešte jednu, ale po inštalácii mi vypisuje chybu- príloha. Prvú verziu mám nainštalovanú v inom priečinku a pre novú som tiež vytvorila osobitný priečinok. Po inštalácii sa mi nevytvorí ani druhá ikona programu a keď otvorím pôvodnú tak vypíše už spomínanú chybu.
Neviem ako mám postupovať. :confused:
Má niekto s tým skúsenosti?

Ďakujem
dobsony
01.03.12,15:50
Načo treba nainštalovať duplicitne?
szivics
01.03.12,15:59
Ja nechcem inštalovať duplicitne. Ja mám dva licencované produkty od spoločnosti MRP. Každý pre inú spoločnosť. Problém je že doteraz som mala nainštalovaný len jeden produkt a teraz chcem druhý s iným licenčným číslom, ale akosi mi to nejde...
dobsony
02.03.12,04:21
Len jeden môžeš mať asi nainštalovaný, a keď chceš viacereé účtovať treba zakúpiť multiverziu
adinka55
02.03.12,07:21
Mam to tiez tak, musis pri instalacii volit ine priecinky.
Na firmu "XY" si urob priecinok a na druhu firmu " AB" si tiez urob priecinok a pri instalacii zmen cestu. Pozor ale pri aktualizaciach, tiez budes musiet menit priecinky.
szivics
02.03.12,08:04
Mam to tiez tak, musis pri instalacii volit ine priecinky.
Na firmu "XY" si urob priecinok a na druhu firmu " AB" si tiez urob priecinok a pri instalacii zmen cestu. Pozor ale pri aktualizaciach, tiez budes musiet menit priecinky.

Už sa mi to konečne včera podarilo, len som stále nemyslela na to že treba zmeniť aj názov ikony na ploche, na to som prišla až po XY-tom inštalovaní :-) ďakujem za radu