sklipo
01.03.12,21:14
prosim vas ako je to s postovnym ked posielam tovar postou? ja musim do faktury dat polozku postovne. ale nie vzdy sa dokazem odhadnut a presne trafit sumu ktoru zaplatim na poste. ako sa to riesi? mozem si dat postovne a balne fixnu cenu? a ak to nebude sediet v uctivnictve tak co potom? poprosim o hocijaku radu. dakujem.
misomiso
01.03.12,20:44
Mozes dat akukolvek cenu. Nic nemusi "sediet" v uctovnictve.

Teraz to prosim neber osobne, ale som dost zhrozeny, ze toto je pomerne typicka otazka na Porade. To len dokazuje, ake skody tu na nasom narode napachali komunisti. Ludia su vystraseni uz aj fakturovat postovne, aby ich niekto nenacapal, alebo neobvinil z nejakeho "nekaleho podnikania" alebo "vykoristovania.

Ty spo podnikatel, ty mas volant v rukch, tebe nokto nemoze do tychto veci hovorit. Mozes dat postovne aj 100 nasobok realnych nakladov, rovnako ako aj 0 EUR. Ked das prilis vysoke, tak to rychlo zistis, ked nas nizke, tak potom bude zalezat na tvojej sikovnosti, ako inak dokazes tie peniaze od zakaznika ziskat....
misomiso
01.03.12,20:52
Pocuvaj, ty mas kolko tych e-shopov, ked zakladas otazky dvojmo? Alebo si si na vecer vypil? ("Znojmo, vidim te dvojmo...")
sklipo
01.03.12,21:02
ospravedlnujem sa ale nevedel som do akej temy to mam vlozit. tam sa to tyka ohladne uctovnictva a tu sa pytam na vysku sumy a ako to riesia ine eshopy by ma zaujimalo.