tatoo81
05.02.06,12:01
ahojte všetci, nenašla som v príspevkoch to čo hľadám, a preto prosím o zaslanie nejakého vzoru zmluvy o sprostredkovaní.Jedná sa o sprostredkovanie obchodného partnera, resp. klienta..Súri mi to, ďakujem za pomoc.
ajobs
05.02.06,11:04
ahojte všetci, nenašla som v príspevkoch to čo hľadám, a preto prosím o zaslanie nejakého vzoru zmluvy o sprostredkovaní.Jedná sa o sprostredkovanie obchodného partnera, resp. klienta..Súri mi to, ďakujem za pomoc.

Tu je http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=60
tatoo81
06.02.06,08:53
ďakujem ajobs, pomohlo mi to.:)
ajobs
06.02.06,08:55
ďakujem ajobs, pomohlo mi to.:)

Nemáš začo, ak ti to pomohlo, môžeš to Oceniť bodmi.:) :)
matoga
24.11.06,10:27
ahojte všetci, nenašla som v príspevkoch to čo hľadám, a preto prosím o zaslanie nejakého vzoru zmluvy o sprostredkovaní.Jedná sa o sprostredkovanie obchodného partnera, resp. klienta..Súri mi to, ďakujem za pomoc. Doplnil by som túto otázku o moju otázku a to zmluvu o sprostredkovanie obchodných partnerov - zákazníkov (jedná sa o ubytovanie), ktorých získa firma pre majiteľa ubytovacieho zariadenia. Čiže ak niekto má takúto zml. o sprostredkovaní bol by som mu nielen povďačný.
Diik.
alexis
07.03.08,17:19
ahoj poradaci,
chcela by som poprosit o pomoc. Mam situaciu: dva moji klienti maju spísanu sprostredkovatelsku zmluvu na poistovnictvo a dohodoli sa ze si budu jeden druhemu dohadzovat klientov. No teraz si to chcu nejako vyuctovat, aku zmluvu na to uzatvorit?
Neviem ci nejaku o sprostredkovani sluzieb alebo co? a ako by mala vyzerat, nejaky vzor ak by sa dalo.
Diky moc.
alexis
07.03.08,17:42
prosim ak viete niekto pomoc a odvedat na moju otazku polozenu hore vyssie odpovedzte. potrebovala by som to surne.
dik