matej37
03.03.12,10:31
Čaute, môžem platiť v hotovosti (budem si vyberať z podnikateľského účtu hotovosť z bankomatu)
môjmu dodávateľovi za tovar, keď nemám registračnú pokladňu?

Aký doklad mi má dodávateľ vydať? Pokl.príjmový doklad alebo bloček z registračnej pokladne?
Keď mi vydá bloček, môžem to dať môjmu účtovníkovi?

Inak moji zákazníci, keď im predávam tovar, tak mi platia bezhotovostne (buď dobierkou alebo vopred na účet, resp. platbou kartou cez internet, takže tam nepoužívam hotovosť, tým pádom nepotrebujem pokladňu), ale spytujem sa ako je to pri nákupe od dodávateľov, keď im budem platiť v hotovosti, či to nevadí a či potom nebudem potrebovať registračnú pokladňu


Použivam jednoduché účtovníctvo.

Veľké vďaka za odpovede

(nechcem sa toto spytovať môjho účtovníka, aby som nevyzeral pred ním ako somár, iba ak mi nikto nebude vedieť poradiť, ale dúfam, že sú tu múdri ľudia)
Mila123
03.03.12,09:36
ak nakupuješ tovar platiť budeš hotovostne, doklad by ti mal dať iba z ERP.....
matej37
03.03.12,10:10
Ja nemusím preto kupovať ERP, keď mi dá doklad z ERP, čiže budem platiť hotovostne?
hugho
03.03.12,10:18
predpokladam ze to je myslene tak ci tvoju hotovost ktoru vydas nemusis evidovat u seba v pokladnici...nie, nemusis..je rozdiel pokladna a pokladnica, cize vydaj sa bude viest ako vydaj z pokladne a nie pokladnice.
avalik
03.03.12,10:26
zákon č. 289/2008 Z.z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice a o zmene a doplnení zákona Slovenskej národnej rady č. 511/1992 Zb. o správe daní a poplatkov a o zmenách v sústave územných finančných orgánov v znení neskorších predpisov

§ 1
Základné ustanovenie

(1) Tento zákon upravuje

a) podmienky používania elektronickej registračnej pokladnice na evidenciu tržieb na území Slovenskej republiky,
b) postavenie a činnosť servisnej organizácie súvisiace s používaním elektronickej registračnej pokladnice.

(2) Tento zákon sa vzťahuje na fyzickú osobu alebo právnickú osobu, ktorá na základe oprávnenia na podnikanie1) predáva tovar alebo poskytuje službu (ďalej len "podnikateľ"); tento zákon sa vzťahuje aj na podnikateľa s trvalým pobytom alebo so sídlom mimo územia Slovenskej republiky, ak predáva tovar alebo poskytuje službu na území Slovenskej republiky prostredníctvom.

zákon nehovorí o evidencii výdavkov a nákupe tovarov alebo služieb


PS: na buduce sa taketo veci kludne pytaj uctovnika ... ved mu platis za sluzby :)
matej37
03.03.12,13:00
Presne toto som chcel vedieť, či náhodou nepotrebujem ERP, ak nakupujem tovar alebo službu, či už zo zahraničia alebo zo SK. Takže nie. DIKY
matej37
03.03.12,13:03
Inak teraz sa menili zákony o používaní ERP. Čo sa tam zmenilo po novom? Lebo zákazníci mi platia dobierkou cez kuriéra alebo dobierkou na pošte, potom mi platia prevodom na účet a platbou kartou cez cardpay, tatrapay a ostatne pay-ka. Takze nepotrebujem kupit ERP?
avalik
03.03.12,13:35
ano, na trzby dobierkou a cez ucet nepotrebujes ERP
matej37 je tu okolo ERP niekolko tem, ale najjednoduchsie je si konecne precitat cely zakon

cislo som ti dala vyssie, daj si ho vyhladat tu: http://jaspi.justice.gov.sk/jaspiw1/htm_zak/jaspiw_mini_zak_vyber_hl1.asp?clear=N