zuzka-janka
04.03.12,10:37
Dobry den, chcela by som sa opytat, ci mate niekto skusenosti s eshopom na prenajom - konkretne skvelyshop.sk
Pozerala som uz viacero eshopov na prenajom...nikde tie sablony nie su uplne krasne ale tak co cakam za tu sumu. To je asi ta vyhoda, ze nemusim hned invesetovat 1500 eur do eshopu, ktory este neviem, ci bude zarabat.

Tak ak mate skusenosti s tymto eshopom, poprosim nazory :) Som v skusobnej verzii momentalne a celkom sa mi to pozdava.
zolik2001
06.03.12,05:32
poviem ti takto a to niesomm odbornik.....to co vidis ako uzivatel eshopu nieje vsetko dolezite je co je vo vnutri....shop za 150 ti nikdy neprinesie to co shop za 2000. Sam som sa o tom presvedcil najlepsie by bolo aby si sa porozpravala s niekym co vie programovat a opytat sa na jeho nazor....viem ze chces zacat svoje a urcite mas svoj rozpocet ale podla mojho nazoru ak das za shop 150 plus registracie zakupenie linkov a podobne plus reklama na webe (googli) a shop sa ti nebude poriadne indexovat tak pozadovane vysledky nebudu velke a potom zistis ze tvoj rozpocet si minula a zisky neprichadzaju. Niesme tak bohaty aby sme mohli kupovat lacne veci na tom nieco bude ver mi.
joomlanet
12.03.12,14:12
Ahojte,

niečo na tom bude.

Ide o to čo presne od e-shopu očakávate. Keď Vám ide o pár objednávok mesačne (keď už e-shop, tak aby stál za to, myslím si), kľudne choďte týmto smerom ale keď to má byť pre Vás hlavný business určite by som zvážil možnú realizáciu.

Osobne som vytvoril niekoľko e-shopov na mieru a vidím stále určitý väčší potenciál oproti defaultným - prenájmom.

Prajem mnoho úspechov či už sa rozhodnete akokoľvek.

Pekný deň. (http://www.google.sk/search?hl=sk&biw=1440&bih=777&sa=X&ei=hxFeT8XMGYeu0QXq_OHRDQ&ved=0CB0QvwUoAQ&q=business&spell=1)