norik78
05.03.12,11:46
Mam v praci 3 existujuce exekucie , moj cisty prijem je cca 650 e v hrubom 820 spolu s premiami ak sa nemylim , dnes mi prisla dalsia exekucia doteraz som mal v cistom od 350 do 400 e mam fixny plat , chcem sa opytat kedze som zenaty a mam malolete deti 1.5r a 7 a manzelku na materskej dovolenke kolko mi mozu stiahnut teda kolko minimalne dostanem kedze som asik na hrane , napr dnes som pisal exekutorovi mal som pohladavku 1666e odpoved bola ze zatial som zaplatil s urokmi a odmenami ex 2550 a dalsich 2350 treba este doplatit a to len k dnesnemu datumu ved to je 300 percent + ved to stat Vymenuva novodobych Vypalnikov do funkcie akurat sa to inak vola EXEKUTOR . Kedze urcite mate bohate skusenosti poradte mi co robit osobny bankrot sa mi nezda ako spravna volba a asi na to momentalne ani nemam a ked som cital statistiku uspesnosti asi nemam zaujem . ano mozem si za to sam no nanestastie som uz dostal rozum aj ked dost neskoro prosim o kazdu radu .:)

eset jena otazka na odbornikov maju mi vratiti preplatok za dan manzelka na MD aj to mi mozu stiahnut? dakujem