luciaa17
05.03.12,12:08
Pekny den,
chcela by som sa spytat ci je nutne vyplnit aj oddiely ktore mam prazdne (prijmy z kapitaloveho majetku, danova strata...) kedze tam nemam nic mam tam dat vsade 0 alebo to nevyplnam? Ake vsetky potvrdenia je nutne k danovemu priznaniu prilozit? Viem ze musim dat potvrdenie od zamestavatela ale mam pridat aj najomne zmluvy ak prenajim byt? A ak chcem darovat 2% dani na detsku onkologiu tak musim prilozit aj tlacivo od nich?
Dakujem velmi pekne a prajem prijemny den
tictac7
05.03.12,11:14
- vypĺňaš len tie časti DP, ktoré sa Ťa týkajú
- prílohy v Tvojom prípade - originál Potvrdenia o príjme... od zamestnávateľa, ak si uplatňuješ DP, tak aj kópia RL dieťaťa
- ak chceš darovať 2% dane - toto vypisuješ priamo do DP, žiadne tlačivo už "neriešiš"
osky
12.03.13,10:39
ahojte,chcem sa len opytat,aj ked mimo temy:

v akom subore sa daju este posielat prilohy?
totiz Word nemam a do PDF sa neda dopisovat.potrebovala by som to na text na diplomovu pracu ktoru mi dotycna osoba posle na obhliadku a ja by som jej do toho mohla este daco dopisat.neviem vsak co moj PC zvladne,tak ma zaujima,co este existuje.vdaka.
tictac7
12.03.13,19:11
ahojte,chcem sa len opytat,aj ked mimo temy:

v akom subore sa daju este posielat prilohy?
totiz Word nemam a do PDF sa neda dopisovat.potrebovala by som to na text na diplomovu pracu ktoru mi dotycna osoba posle na obhliadku a ja by som jej do toho mohla este daco dopisat.neviem vsak co moj PC zvladne,tak ma zaujima,co este existuje.vdaka.

...mimotemy o čom točíš?!