ANNA
25.05.04,13:38
S poradou pracujem zatiaľ nie veľmi dlho, ale zato som tu každý deň. Zaujal ma kalendár - hlavne tie tortičky, naposledy mala tuším narodeniny Zuzana s ( mimochodom všetko najlepšie ).
Bolo by zaujímavé vložiť tam niektoré dátumy dôležité z daňového, účtovného, mzdového hľadiska. napr. dnes je 25 - treba odovzdať DPH. Aj keď viem, že to každý vie.
A dalo by sa v osobnom nastavení nastaviť si určitý dátum, aby ma upozornil na dôležitú udalosť na ktorú nechcem zabudnúť?
tibor
25.05.04,11:46
zaujímavé...síce neporadím ako na to a je to na adminovi - ale predsa na tieto upozernenia postačuje vlastný outlook, ktorý isto máš...
Richard
25.05.04,16:59
Ak si otvorite udalost, da sa tam nastavit upozornenie na tuto udalost. Praca s upozorneniami je este vo vyvoji - este nie je uplne dokoncena.

Co sa tyka sukromnych upozorneni na vlastne terminy, urobil som nový kalendár pod názvom "môj kalendár" do ktorého si môžete zadávať svoje udalosti, pričom tieto budú viditeľné iba pre toho, kto ich zadal a pre ostatných tieto udalosti nebudú viditeľné.
Prvotne sa Vam vsak zobrazi prednastaveny (default) kalendár. Zobrazit iny kalendar môžete pomocou menu "prejdi na" umiestneného v pravom dolnom rohu kalendára. Tam si vyberte "môj kalendár" a môžete si veselo zadávať vlastné akcie :-))