marhula89
06.03.12,07:43
Ahojte, nedávno som na Facebook-u založila FAN PAGE (stránku) kde mám zatiaľ cez 100 ľudí, a prvá vec je, chcem sa spýtať, ako takúto stránku rozbehnúť/"rozmnožiť"- chcela by som tam mať 20.000 ľudí/fans- ako na to? A druhá vec je, ak sa pri-šťastí,a budem tam mať veľmi veľa ľudí (dajme tomu tých 50.000+) budem musieť za tú stránku aj niečo platiť, alebo aj za samotné pridávanie príspevkov?

Potrebujem na rozbeh stránky nejakého programátora? Nechápem, ako nejaké stránky môžu mať zo dňa na deň 15.000 ľudí/"fans"...Prosím vás, za každú informáciu/radu,skúsenosť budem vďačná...
ACCNT
06.03.12,17:01
fanusikovia sa daju kupit...na nete najdes kopu inzeratov....len nechapem naco ti budu ludia, ktori sa o tvoj produkt nezaujimaju.
jahoszmsk
06.03.12,18:38
možno si myslí že každý jej fan bude zákonite kupovať výrobky, ktoré predáva.
asi nevie, že na FB sú to väčšinou študenti, ktorí klikajú kade tade.
Dantess
06.03.12,19:23
stránky s niekolko desat tisic fans sa buduju ťažko. Ak teda máš záujem o reálnych ľudí, ktorí majú záujem o tvoje produkty/služby. Toľko ľudí sa dá získať buď na vtipné obrázky, videá a vtipy, alebo potom nelegálne. Dá sa to ešte riešiť cez PPC, kde platíš nejaké centy za 1 klik, ale to nieje istota, že sa pridajú. Je treba spraviť nejakú súťaž, alebo niečo aby sa chceli pridať. Ak nemáš ale ani základne´znalosti o FB marketingu, tak si zaplať školenie, alebo človeka, ktorého to živí. Myslím si, že spraví o niečo lepšiu stránku ako ty.
ACCNT
07.03.12,15:01
btw na facebook sutaze su specialne pravidla. odporucam prestudovat skor ako daco rozbehnes a potom ti zrusia ucet.
Simonnn
07.03.12,20:22
Na facebooku si mozes zaplatit reklamu na svoju fanpage, cim by si mohla prilakat potencionalnych zaujemcov ...
Taktiez mozes stranku sem tam zviditelnit medzi priatelmi resp. poziadat aj ich ci by to nesharovali ...