lucia mullerova
06.03.12,12:10
Dobrý deň, chcela by som sa informovať, ako mám postupovať, ak by som chcela podnikať v tlači a v distribuovaní bezplatných inzertných novín. V našom meste niektoré inzertné noviny majú aj registračné číslo. Treba túto tlač niekde zaregistrovať? Avšak na ostatných inzertných novinách, som nič takého nenašla. Stačí na tento podnikateľský zámer živnosť s vhodnými činnosťami? Tlač novín, by mi zabezpečovala jedna z miestnych tlačiarní a distribúciu by som už zabezpečila sama. Ďakujem za odpovede.
Efkon
19.03.12,14:18
treba rozlišovať letaky od inzertnych novin, letaky netreba nikde registrovať, ale noviny sa registruju na Ministerstve kultury, sekcia tlače. stoji 10 €. A nasledne nezabudni na povinne vytlačky. Su za to sankcie. Vydaval som tiež noviny, ak chceš aj ine info ohladom tohto podnikania, ozvy sa.
profesional
16.04.12,05:54
Ludia, to uz Vas nedokaze napadnut nic lepsie? Takychto biznisov tu uz bolooooo. Toto nie je na zbohatnutie.. a vacsina tych co to skusali, skrachovali. Ak sa chces dostat do politiky a vyuzivat na propagandu svoje vlastne noviny ako isty Igorko M., tak skus najst nejaky novy sposob. Toto je uz okukane.
lucia mullerova
16.04.12,05:58
Do politiky sa nechcem dostat a mozem povedat, ze zatial sa mi s novinami dari a zatial to nevyzera na krach, nakolko to nie je moje jedine podnikanie.
Simonnn
16.04.12,14:13
Myslis ze v dnesnej internetovej dobe je takyto sposob inzercie este stale atraktivny? Ak ano tak preco?