mar456
06.03.12,19:22
Dobry vecer,
chcela by som vas velmi pekne poprosit o radu pre mojich blizkych, nakolko ja uz si s tym neviem rady...
Moj krsny este v mladosti v dobrej viere isiel rucit svojmu synovcovi na uver. Ani nevedel kolko penazi si oni beru a naco. Chcel pomoct rodine a necakal, ze z toho budu problemy. Po dlhych rokoch sa dozvedel ze uver neplatia, tak ich kontaktoval a oni ho vzdy ubezpecili, ze sa to zmeni. No doslo az k exekucii a mojmu krsnemu mesacne strhavaju s platu 120 eur. Pri jeho malo plate je to velmi vela, ma zenu na invalidnom dochodku a nezamestnaneho syna. Dohodol sa s dlznykom a jeho teraz uz ex manzelkou ze mu tie peniaze budu vracat kazdy po 60 eur. Fungovalo to tak par mesiacov, no potom prestali dvihat obaja telefony, nikto neviem ich adresu, pribuzny nic nepreziadia len sa koluju reci ako stastne si uzivaju dovolenky... Moj krsny sa koli tejto dlzobe dostal do problemov s platenim najomneho, kde mu hrozi dalsia exekucia. Preto im chcem pomoct a poradit co maju robit ci je vobec mozne legalnym sposobom zistit kde su zamestnani a kde byvaju a prinutit ich platit svoj dlh.
Velmi pekne vam dakujem za pomoc M.