SvetlaMiska
07.03.12,08:49
Dobry den, planujeme mesacny pobyt v Londyne s detmi 1.5 a 4 roky. Zaujimalo by ma, co mam zabalit. Ci su nejake veci, ktore su u nas bezne dostupne a tam nie su, alebo su prilis drahe, ktore zvlast pri detoch budem potrebovat. Dakujem!
Danielle369
07.03.12,07:59
Pas a kreditky. Tam je všetko
buchač
07.03.12,07:59
Dobry den, planujeme mesacny pobyt v Londyne s detmi 1.5 a 4 roky. Zaujimalo by ma, co mam zabalit. Ci su nejake veci, ktore su u nas bezne dostupne a tam nie su, alebo su prilis drahe, ktore zvlast pri detoch budem potrebovat. Dakujem!
Inak odpoviem .....

Dcéra ( 25 ) sa minulý týždeň vrátila z Londýna ...bola tam iba pár dní , na návšteve u kámošky .....

Londýn je jedno z najdrahších miest na svete ....čo ale netvrdí len ona , ale sú na to iné štatistiky ...ale týkajú sa viacerých aspektov ...

Ty máš iný problém ...deti potrebujú tú svoju stravu , neverím , že pre ne budeš baliť zvlášť bágl ...
Dostupné je tam všetko a určite aj viac ako u nás ...

Čo sa týka oblečenia , tie ceny sú celkom prijateľné , vždy môžeš niečo potrebné dokúpiť ...
Mila123
07.03.12,08:02
a hlavne nenechať doma deti, nezabudnúť ich pribaliť......:D
arizona
07.03.12,08:30
Zuzkaa2
07.03.12,11:09
Ahojky. Ja by som zbalila aj prsiplat a gumaky a tiez vsade beriem NUrofen, ci uz od bolesti, alebo od teploty.
malawka
08.03.12,20:36
Ahoj, ja si beriem na kazdu cestu lieky (hlavne Nurofen, sinecod kvapky, septonex,osccillo..homeopatika - nie je nic otravnejsieho nez prechladnutie niekde na cestach,..). Potom hracky a na kludne spinkanie oblubeny vankusik - nastastie to nezaberie vela miesta :).
day
08.03.12,20:46
ja som si tiez spomenul na film Sam doma :)
Andulka85
09.03.12,07:30
Ano, nezabudnut deti :-) To je dobra rada. Lebo si viem predstavit, kolko budes mat starosti, aby si to vsetko zvladla a stihla. Ale zakladne lieky urcite tiez nebudu naskodu. Ved keby dostali deti v noci teplotu, kde tam budes lietat. Takze Nurofen. No a asi aj nejake lieky na crevne problemy - Smecta, Hylak...
buchač
09.03.12,10:53
...predpokladám , že správny rodič uzavrie aj nejakú tú poistku ........

...tým pádom nie je potrebné celú lekáreň vybrakovať a v Londýne sa hrať na doktorov , ešte k tomu na vlastných deťoch .....
Andulka85
12.03.12,12:45
Ked s tymi poistkami je to tazke, my mame vzdy na cesty poistenie, ale ked clovek nieco v zahranici potrebuje.... Same papierovanie, formality, dohadovanie sa... Na teplotu zober Nurofen, nieco na crevne tazkosti a zvysok snad nebudete potrebovat.
SvetlaMiska
16.03.12,07:17
Vsetkym vam moc dakujem za dobre rady. Zbalili sme gumaky a prsiplaste, Nurofen, Septonex, vitamin C a Smectu. A velku tasku na nakupy :-)
SvetlaMiska
16.04.12,13:13
Mile poradcovia, tak sme sa stastne vratili. Ak by som to mala zhrnut, drzala som sa vsetkych dobrych rad, ktore som pred cestou ziskala. A zislo sa nam takmer vsetko: knizny sprievodca, gumaky a prsiplaste - ja som si tam kupila nadherne, prazdny kufor - nakupili sme viac, ako manzel chcel http://www.porada.sk/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAA8AAAAPCAYAAAA 71pVKAAAA80lEQVQokZWTwW3CQBBF36KkgkhwSRekhQmimIgW6 CHnXBE12AUgJOwk9xzDAZBLCD+HJWt7PUJhpJG1fzTzvmbXASf MTLlWlmXItTuvqShWwBdoFwsfLzwTa94QzEzSSdJG+nmIeaTNG p3f0MBVbNxI51cBAnqNScsGtLa1Ay3RcbiDrhYA1jm1Y9Mjp/O2pY8S9YYIk/gdJaVpXJve+S8u5CUAT/PpVWJejwv7bOARqqoijK+1V5F16EhmJtWd5TgBcVmqvasC+Abt IYThI9IWuAe9O4YSvb4Q8nReWMgHABSLsk89wGxtQP9tD/3x/7/qF1vo4EJW014eAAAAAElFTkSuQmCC, zial, aj nurofen sme vyuzili- mladsej dcerke idu zubky, takze sme dva dni teplotovali, ale nastastie sa to nezvrhlo, Inak to bola nadherna dovolenka, ktoru sme si naozaj uzili.