Pavla P
06.02.06,08:21
Zdravim,
nevedela som, ci zalozit alebo nezalozit tuto temu. Avsak cez vyhladavanie som tu ziaden prispevok k mojej otazke nenasla.

Takze sa Vas moji drahi a vzdelani pytam:
Zapocula som nieco o povinnosti uvadzat na dokladoch informativnu ciastku v EUR... Je to uz platne? Kde k tomu najdem blizsie informacie (ktory zakon, novela .. atd)?

Potrebujem zistit, ktorych dokladov sa to tyka a ci je to uz aj povinne, alebo sa to len chysta.

Dakujem za kazdu snahu pomoct.
Tweety
06.02.06,07:24
Zdravim,
nevedela som, ci zalozit alebo nezalozit tuto temu. Avsak cez vyhladavanie som tu ziaden prispevok k mojej otazke nenasla.

Takze sa Vas moji drahi a vzdelani pytam:
Zapocula som nieco o povinnosti uvadzat na dokladoch informativnu ciastku v EUR... Je to uz platne? Kde k tomu najdem blizsie informacie (ktory zakon, novela .. atd)?

Potrebujem zistit, ktorych dokladov sa to tyka a ci je to uz aj povinne, alebo sa to len chysta.

Dakujem za kazdu snahu pomoct.
Ak v účtovníctve nemáš CM, tak to nikde neuvádzaš. Ešte sme neprešli na jednotnú EUROPSKU MENU:
liba2
06.02.06,17:06
Zdravim,
nevedela som, ci zalozit alebo nezalozit tuto temu. Avsak cez vyhladavanie som tu ziaden prispevok k mojej otazke nenasla.

Takze sa Vas moji drahi a vzdelani pytam:
Zapocula som nieco o povinnosti uvadzat na dokladoch informativnu ciastku v EUR... Je to uz platne? Kde k tomu najdem blizsie informacie (ktory zakon, novela .. atd)?

Potrebujem zistit, ktorych dokladov sa to tyka a ci je to uz aj povinne, alebo sa to len chysta.

Dakujem za kazdu snahu pomoct.Táto povinnosť bude aktuálna rok pred prijatím eura za našu menu, teda euro cca v r.2009, povinnosť celý rok 2008. Túto informáciu mám z novím, teda netreba to brať vážne :) .
Pavla P
06.02.06,17:15
Trochu ma totiz prekvapilo aj to, ze posledna aktualizacia uctovneho programu MRP, uz ma funkciu informativneho prepoctu na EUR.

A dnes, ked som vytlacila vyslu fa, tak mi tu fakturu vytlacilo aj s takou poznamkou na nej, ze "Informativna ciastka celkom" v EUR.
liba2
06.02.06,17:33
Trochu ma totiz prekvapilo aj to, ze posledna aktualizacia uctovneho programu MRP, uz ma funkciu informativneho prepoctu na EUR.

A dnes, ked som vytlacila vyslu fa, tak mi tu fakturu vytlacilo aj s takou poznamkou na nej, ze "Informativna ciastka celkom" v EUR.V MRP sa "pousilovali" (konkurencia je silná :p ).