selia79
08.03.12,13:17
Ahojte vsetci uz dlho sa zahravam s myslienkou ze zacnem podnikat v sekcii socialnych sluzieb ide resp. o domov osetrovatelskej sluzby alebo ak to mozem nazvat domov socialnych sluzieb s nepretrzitou prevadzkou.
Asi by ma to ani nenapadlo ale dostala som velmi vyhodnu ponuku zriadit to v novo postavenom krasnom dome v tichom prostredi s kapacitou 30ludi.
Ale moj napad sa akosi zastavil na financiach co je myslim problem viacerych, ktory chcu zacat podnikat.
Kedze som zo zdravotnickeho oboru mam prehlad o tom ze tieto sluzby su vyhladavane dokonca ich v presovskom regione je velmi malo a viem ze by to bola velmi dobra investicia,mam prehlad aj predstavu o tom ako by toto zariadenie malo fungovat a co je vsetko potrebne k tomu aby sa to rozbehlo,
preto aj touto cestou hladam ticheho spolocnika lepsie povedane investora na spustenie tejto prevadzky.Ak by mal niekto zaujem podielat sa na tomto projekte so mnou bude vitany.
Na vsetky otazky vam velmi rada odpoviem v sukromnych spravach.
Indeed
08.03.12,12:24
Zachytila si dobrý TREND,

v našom meste su momentálne rozostavané 3 takéto zariadenia

a nejedná sa o nejaké krtince,

sú to najmenej 6 poschodové stavby zo 4 vchodmi, teda kapacita okolo 80 bytov minimalne na jednu budovu

teda mne vychádza,že Ty ani zďaleka nehráš v tejto lige
selia79
08.03.12,12:32
ja nemam zaujem o velkokapacitny kontainer narvanych ludi leziacich alebo chodiacich
mam o tomto uplne inu predstavu nieco kde nebude len kvantita ale hlavne kvalitna starostlivost o tych ludi a ci mam sajnu o tom ako to funguje to teda mam.... sama som presla roznymi oddeleniami a pracovala v takychto zariadeniach.
V ktorom to je meste???
xsoulx
12.03.12,08:38
zdravím Vás, pošlete mi bližšie info na mail? andrej.dendys@centrum.sk ďakujem
xsoulx
12.03.12,08:40
zdravím Vás, pošlete mi bližšie info na mail? andrej.dendys@centrum.sk ďakujem