TommyAngelo
08.03.12,13:51
Zdravím Vás... Mám problém...
Asi pred 2 týždňami, som si podal inzerát že hladám diely na svoje auto. O chvilu na to sa mi ozval jeden pan, ze mi vie doniest rakuska take iste za smiesnu cenu od svojich znamych. Tak sme si vymenili zopar mailov a dohadovali ze co bude dalej... o dva dni na to mi volal ze sa to nebude dat, lebo by trebalo zaplatit zalohu € 150,-...s tym ze vybavi prevozne znacky, a donesie ju na slovensko.a potom mu doplatim zvysnych 150,- cena auta bola nizka takze dohodli sme sa, ze mi ju donesie,... ze odlasi auto na moje meno v rakusku a ze ho prinesie buducim tyzdnom.isiel som do banky a poslal mu na jeho ucet 150 eur... mam o tom aj doklad... akosi mi prestal dvyhat telefon... odkladal to... ze mu to nevyhovuje....
nakoniec som sa mu dovolal v nedelu vecer, ze v pondelok vecer vyraza na slovensko... v stredu rano som sa mu opat dovolal, ze ako to bude... povedal ze v stvrtok, teda dnes, 8.3.2012 mi bude o 13:30 volat a o druhej poobede bude v mojom meste,,, lenze opat sa to opakuje....
vypnuty telefon... ziadne spojenie...
a tu je moja otazka...
kedze som tohoto cloveka v zivote nevidel....
viem ho udat za neopravnene obohacovanie???
alebo co by som mohol podla vas spravit aby som dostal svoje peniaze naspat...???
viem jeho meno, cislo uctu, telefonne cislo a mam emailovu historiu, aj smsky...
mam nejaku sancu...??
mam doklad o vklade na ucet... emali, smsky... vsetko....
dakujem vam za kazdu odpoved...
pavol54
08.03.12,13:09
zmluvu dohodu nejakú napísanú máš? tak sa priprav, že bude tvrdiť že si mu len vrátil čo ti prv požičal
TommyAngelo
08.03.12,13:15
zmluvu dohodu nejakú napísanú máš? tak sa priprav, že bude tvrdiť že si mu len vrátil čo ti prv požičal

To nemam.ale v mailoch mame jasne dohodnute podmienky...