kolinany
08.03.12,14:07
Zdravim,
pozna niekto sposob, ako exportovat vsetky faktury z pohody do jedneho PDF subora?
moznost vytlacit vsetko (pri zvolenej pdf tlaciarni) alebo tlacit vsetko do PDF uklada kazdu fakturu zvlast ..

vdaka za pomoc
Onko
09.03.12,08:42
V Nastavení PDF tlačiarne máš záložku Prepojenie, kde sa dá nastaviť existujúci PDF súbor, ktorý sa pripojí ku generovanému. Potom by teoreticky šlo nastaviť, aby sa nové prepojené PDF ukladalo vždy pod tým istým názvom a zase pripojilo k ďalšiemu. Treba sa s tým pohrať, prakticky to nemám vyskúšané, na tieto veci som v minulosti používal inú PDF tlačiareň: pdfFactory Pro, tam spájanie fungovalo dobre. Ešte je jedna teoretická možnosť, upraviť tlačovú zostavu tak, aby v nej boli všetky požadované faktúry. Teraz ich preto tlačí po jednom, lebo zostava obsahuje vždy len jednu a robí to postupne pre všetky.
kolinany
16.03.12,06:45
dakujem, vyskusam
srska
19.03.12,20:26
V Nastavení PDF tlačiarne máš záložku Prepojenie, kde sa dá nastaviť existujúci PDF súbor, ktorý sa pripojí ku generovanému. Potom by teoreticky šlo nastaviť, aby sa nové prepojené PDF ukladalo vždy pod tým istým názvom a zase pripojilo k ďalšiemu. Treba sa s tým pohrať, prakticky to nemám vyskúšané, na tieto veci som v minulosti používal inú PDF tlačiareň: pdfFactory Pro, tam spájanie fungovalo dobre. Ešte je jedna teoretická možnosť, upraviť tlačovú zostavu tak, aby v nej boli všetky požadované faktúry. Teraz ich preto tlačí po jednom, lebo zostava obsahuje vždy len jednu a robí to postupne pre všetky.ja mám pdfcreator a tam spájanie pdf súborov funguje bezchybne. naopak na rozdelenie pdf súboru na jednotlivé stránky využívam online službu "pdf split" (http://www.pdfpal.com/cs/pdf/split)