maaato
08.03.12,16:40
Dobrý deň,
chcel by som poradiť, som SZCO platitel DPH, budem mat dost vysoky prijem a potreboval by som poradit ci je mozne z tohto prijmu zaplatit pribuznej,alebo aj cudzej osobe bez toho,aby som to musel nahlasovat, ak hej tak o aku ciastku by islo a je mozne vyplacat nejakuy ciastku pribuznemu za rodinnu vypomoc?pocul som ze je to mozne,bez nejakych dalsich odvodovale neviem ako.Moze mi niekto poradit?
Dakujem pekne.
veronikasad
08.03.12,15:44
Dobrý deň,
chcel by som poradiť, som SZCO platitel DPH, budem mat dost vysoky prijem a potreboval by som poradit ci je mozne z tohto prijmu zaplatit pribuznej,alebo aj cudzej osobe bez toho,aby som to musel nahlasovat, ak hej tak o aku ciastku by islo a je mozne vyplacat nejakuy ciastku pribuznemu za rodinnu vypomoc?pocul som ze je to mozne,bez nejakych dalsich odvodovale neviem ako.Moze mi niekto poradit?
Dakujem pekne.
Za čo chceš vyplácať príbuznemu (spätne v marci 2012 za rok 2011 )? Rady ako obchádzať zákon sa rozdávajú v krčme, nie na účtovníckej stránke porada.sk
maaato
08.03.12,20:19
Ja nechcem obchadzat zakon, chcem to vsetko vramci normy.A chcem mu to vyplatit z toho dovodu, ze mi pomohol s istou vecou a nechcem zbytocne platit z toho nirco,radsej to dam jemu.