palkac
08.03.12,17:42
zdravím,
čochvíľa nastupujem do nevej práce v BA. Som zmierený so statusom "cezpoľného". Avšak, kvôli pracovnej dobe, do 20 00, mi robí problém dochádzanie (ak sa nechcem zmieriť s tým, že z víkendu budem doma len deň). Preto mi nestáva nič iné ako sa dopraviť do práce autom. Ubytovanie (Riazanska) mám 200m od práce, no potreboval by som auto od pondelka rána do piatku večera niekde bezpečne odstaviť, v ideálnom prípade bezplatne. Google maps a ani samotný google mi veľmi nepomohli, tak by som sa rád spýtal, či by mi niekto domáci nevedel poradiť, kde by bolo najlepšie nechať auto. V horšom prípade mi nevadí ani par kilometrová prechádzka (nejaká zachytné parkovisko?), alebo zvezenie sa MHD.
Možno to sem píšem trosku naivne, no až na par ciest na letisko a nejaké vybavovanie nemám s parkovaním v Ba skúsenosti.
misomiso
08.03.12,16:47
Tak vitaj v klube. Treba rozhodne zacat sporit. Odtah s pokutou vyjde na cca 200 EUR a ja osobne nepoznam Bratislavcana, ktory by bol ina jeden raz odtiahnuty...:)
Gapo
08.03.12,16:54
Tak vitaj v klube. Treba rozhodne zacat sporit. Odtah s pokutou vyjde na cca 200 EUR a ja osobne nepoznam Bratislavcana, ktory by bol ina jeden raz odtiahnuty...:)

Haha, nebol som ani raz odtiahnutý, netreba byť arogantný a drzý a parkovať kade tade. :D
lujza.j
08.03.12,18:31
Haha, nebol som ani raz odtiahnutý, netreba byť arogantný a drzý a parkovať kade tade. :D
alebo mať možnosť VIP parkovania:--- Ale inak mám "rada" týchto cezpoľných čo si na 5dní napáskujú auto niekomu pred dom a potom domáci si nemá kde zaparkovať. si zaparkuj pred kaufláč na ul. trnavská alebo k adidasu na ul. vajnorská.
arizona
08.03.12,18:45
Nemas moznost v areali firmy kde pracujes? Niektore firmy to umoznuju,ak maju priestor.
Bastian
08.03.12,19:27
zdravím,
čochvíľa nastupujem do nevej práce v BA. Som zmierený so statusom "cezpoľného". Avšak, kvôli pracovnej dobe, do 20 00, mi robí problém dochádzanie (ak sa nechcem zmieriť s tým, že z víkendu budem doma len deň). Preto mi nestáva nič iné ako sa dopraviť do práce autom. Ubytovanie (Riazanska) mám 200m od práce, no potreboval by som auto od pondelka rána do piatku večera niekde bezpečne odstaviť, v ideálnom prípade bezplatne. Google maps a ani samotný google mi veľmi nepomohli, tak by som sa rád spýtal, či by mi niekto domáci nevedel poradiť, kde by bolo najlepšie nechať auto. V horšom prípade mi nevadí ani par kilometrová prechádzka (nejaká zachytné parkovisko?), alebo zvezenie sa MHD.
Možno to sem píšem trosku naivne, no až na par ciest na letisko a nejaké vybavovanie nemám s parkovaním v Ba skúsenosti.

Zaparkovať budeš vedieť. Aj keď, áno, tak ako misomiso píše, v BA to je menší problém. Hlavne na to "bezpečne" zabudni :). Za Polusom je veľké parkovisko. Keď tam prídeš skoro ráno, tak sa Ti aj zaparkovať podarí. Prípadne aj na Riazanskej sa dá, priamo pred bytovkami, neboj :).
felix1
09.03.12,14:42
Ak chces kludne spavat prenajmi si garaz. Bezne sa da prenajat strazena garaz na Drienovej za cca 500-600€ na rok.
misomiso
09.03.12,14:45
Haha, nebol som ani raz odtiahnutý, netreba byť arogantný a drzý a parkovať kade tade. :D

Tam netreba byt arogantny, arogantna byva vascinou odtahova sluzba, pretoze je to dobry bizis, pre tuto sukromnu eseorocku, ktoru jej niekto na magistrate dohodil. Isto si zachytil v spravach, ze stihli nalozit uz aj auto z deckom za ten okamih, kym matka odovzdala do skolky ine dieta.