AlaNR
09.03.12,11:25
Ahojte,
ak niekto viete poradiť, prosím, poraďte:

máme dvoch obchodných zástupcov, ktorí bývajú mimo sídla firmy. Firma sídli v Nitre, zamestnanci sú zo Žiliny a z Humenného. Každý deň za uskutočnenú praconú cestu je im vypácané stravné podľa platných predpisov.

Boli prizvaní na dvojdňovú poradu, t.j. 2 dni boli v sídle firmy (mimo bydliska) vyše 18 hodín.

Vo firme im bol poskytnutý obed, nie ako bezplatné stravovanie, ale platili si za lístok ako každý zamestnanec.

Ako mám krátiť stravné za tieto dni? Mám ho vôbec krátiť?

Ďakujem!
Tweety
09.03.12,10:29
Ahojte,
ak niekto viete poradiť, prosím, poraďte:

máme dvoch obchodných zástupcov, ktorí bývajú mimo sídla firmy. Firma sídli v Nitre, zamestnanci sú zo Žiliny a z Humenného. Každý deň za uskutočnenú praconú cestu je im vypácané stravné podľa platných predpisov.

Boli prizvaní na dvojdňovú poradu, t.j. 2 dni boli v sídle firmy (mimo bydliska) vyše 18 hodín.

Vo firme im bol poskytnutý obed, nie ako bezplatné stravovanie, ale platili si za lístok ako každý zamestnanec.

Ako mám krátiť stravné za tieto dni? Mám ho vôbec krátiť?

Ďakujem!
Ja by som dala náhrady podľa dlžky PC a kedže nemôže za rovnaký čas mať aj SL aj diéty, o ten jeden lístok by som krátila nárok na budúci mesiac.
AlaNR
09.03.12,10:35
On lístky nemá, toto bola mimoriadna situácia, kedy boli na firme, objednali si obed, ktorý máme cez zmluvného partnera. Za obed zaplatili v sume 45% z ceny obeda - SF.
Takže ako klasický obed.
Za každý deň dostávajú cestovné náhrady...
Tweety
09.03.12,10:40
On lístky nemá, toto bola mimoriadna situácia, kedy boli na firme, objednali si obed, ktorý máme cez zmluvného partnera. Za obed zaplatili v sume 45% z ceny obeda - SF.
Takže ako klasický obed.
Za každý deň dostávajú cestovné náhrady...
Ahá, takže nepoužil stravenku. Obed si platil sám, tak mu nemáte čo krátiť.
AlaNR
09.03.12,10:45
Ďakujem Tweety!!!