Ľubomír
10.03.12,12:04
Nemôžem otvoriť foto v programe NERO. Stále sa mi zobrazí sivé okno a v ňom upozornenie, lenže je to po anglický, a to je problém. Neviem si s tým poradiť. Každá rada je vítaná.
sthruska
10.03.12,11:06
Tak urob snímku okna a daj ju sem.
brodozz
10.03.12,11:28
A coma nero spolocne z "Fotom"?(JPG-PNG-TIF-RAW)
Ľubomír
10.03.12,11:29
1Dara, ja keď niečo nechcem otvoriť tak to neotváram. Pýtal som si radu a nie buzeraciu.
Ľubomír
10.03.12,11:30
A coma nero spolocne z "Fotom"?(JPG-PNG-TIF-RAW)
Hodne, dajú sa v ňom upravovať fotky.
Fero11
10.03.12,11:43
ja som sice nero uz nejaky piatok nevidel, ale bolo by dobre, keby si tu dal text, ktory je v anglictine (inak tiez neviem anglicky, ale dnes kto ma PC a internet, tak by mal ovladat aspon zaklady pisanej anglictiny, prip. nejake to slovo si da prelozit do google translatora)
KoxXxo
10.03.12,14:17
Ten text by fakt dosť pomohol, si myslím.
Ľubomír
10.03.12,18:02
---------------------------
Nero PhotoSnap
---------------------------
File C:\Documents and Settings\dvd\Desktop\P1060018.JPG
could not be opened
---------------------------
OK
---------------------------
Vlado40
10.03.12,18:12
Skús si daný súbor otvoriť v inom programe napr.Vindows photo Wiever či sa otvorí.Ak sa neotvorí ,tak je možno poškodený.Ak sa otvorí ,tak skús preinštalovať Nero.Nero neotvorí žiadné foto ?
Ľubomír
10.03.12,18:16
Skús si daný súbor otvoriť v inom programe napr.Vindows photo Wiever či sa otvorí.Ak sa neotvorí ,tak je možno poškodený.Ak sa otvorí ,tak skús preinštalovať Nero.Nero neotvorí žiadné foto ?

Vo Vindows to ide. Potrebujem sa dostať do pôvodného stavu. V Nero PhotoSnap sa foto nielen zobrazuje ale aj upravuje. Neviem prečo sa mi to momentálne nedarí.
Vlado40
10.03.12,18:18
Tak preinštaluj Nero ,alebo si to už skúsil.Nemyslím odinštalovať iba opäť spusť inštaláciu.
noel.g
10.03.12,18:28
ok, docital som sa na stranke NERO, ze tento problem sposobuju chybajuce subory s priponou .dll, ktore sa bohuzial daju opravit len preinstalovanim programu. stiahni si Nero General Clean Tool (http://www.nero.com/enu/tools-utilities.html) z tejto stranky (Download). Stiahnuty program uloz na hard disk, rozbal ho v programe WinRar, pripadne Winzip. V rozbalenom priecinku najdi instalacny subor s nazvom EXE. mali by sa ti zobrazit vsetky produkty NERO, ktore mas nainstalovane (teda napr. Nero Cover designer, Nero smart atd), odskrtni vsetky rodukty NERO a program zacne automaticky pracovat. Odinstlovanie zaberie nejaky cas, moze aj 30 minut, takze netreba robit paniku. treba nechat program dokoncit svoju pracu. Potom pocitac restartuj. A nainstaluj NERO nanovo. Instalacia NERA tiez zaberie dost dlhsi cas, cize tiez, nechat dokoncit instalaciu. Malo by ti to pomoct.
noel.g
10.03.12,18:35
a ty uz si niekdey pocul o tom ze Nero obsahuje celu radu nastrojov? Spracovanie videa, Foto, Cover Designer a pod?
Ľubomír
10.03.12,18:40
ok, docital som sa na stranke NERO, ze tento problem sposobuju chybajuce subory s priponou .dll, ktore sa bohuzial daju opravit len preinstalovanim programu. stiahni si Nero General Clean Tool (http://www.nero.com/enu/tools-utilities.html) z tejto stranky (Download). Stiahnuty program uloz na hard disk, rozbal ho v programe WinRar, pripadne Winzip. V rozbalenom priecinku najdi instalacny subor s nazvom EXE. mali by sa ti zobrazit vsetky produkty NERO, ktore mas nainstalovane (teda napr. Nero Cover designer, Nero smart atd), odskrtni vsetky rodukty NERO a program zacne automaticky pracovat. Odinstlovanie zaberie nejaky cas, moze aj 30 minut, takze netreba robit paniku. treba nechat program dokoncit svoju pracu. Potom pocitac restartuj. A nainstaluj NERO nanovo. Instalacia NERA tiez zaberie dost dlhsi cas, cize tiez, nechat dokoncit instalaciu. Malo by ti to pomoct.


Vďaka za radu. Na to si musím niekoho "najať". Ja nie som na tom tak dobre aby som sa do toho pustil.
noel.g
10.03.12,18:44
niet sa coho obavat, ale ako myslis. ty musis vediet na co sa citis. drzim palce.
noel.g
10.03.12,18:53
Skus iny program PhotoFiltre (http://photofiltre.en.softonic.com/) - je zdarma. Funkciu splni.
noel.g
10.03.12,19:12
vzdy som si myslel, ze ak niekto napise na poradu, je to preto, ze si nevie, pripadne dekoaze poradit sam. je najjednoduhsie niekomu poradit co by mal a co nie. Sledujem, ze porada straca svoj vyznam.
Ľubomír
11.03.12,07:39
ďakujem
Fero11
11.03.12,08:05
vzdy som si myslel, ze ak niekto napise na poradu, je to preto, ze si nevie, pripadne dekoaze poradit sam. je najjednoduhsie niekomu poradit co by mal a co nie. Sledujem, ze porada straca svoj vyznam.

Najradsej mam takych co napisu na poradu, potrebujem rychlo, to a to a hned teraz a zadarmo atd .... samozrejme nemyslim tym lubomira aj ked jeho prispevok znel

Nemôžem otvoriť foto v programe NERO. Stále sa mi zobrazí sivé okno a v ňom upozornenie, lenže je to po anglický, a to je problém. Neviem si s tým poradiť. Každá rada je vítaná.
a odkial my mame vediet co tam je napisane ?? Stacilo to prepisat tuna, alebo ak je to dlhsi text tak aspon screenshot

Kazda rada je vitana ... asi tazko niekto poradi ked nevie o co sa jedna...

Tiez niesom najmudrejsi aj ja potrebujem niekedy poradit a ak mam problem, najprv sa ho snazim odstranit logicky, ak sa to nepodari, musim ist na to systemom pokus omyl, ak ani to nevijde, tak pouzijem google a ak sa ani google nepodari, tak hladam odborne forum a pytam sa tam.

Priklad ako sa zadavaju otazky nespravne !!
Mam televizor LCD, nefunguje mi, nevedel by niekto poradit please help
---------------------------------------------

Priklad ako sa zadavaju otazky spravne !!
Mam LCD televizor 42LK450 42" LG FULL HD LCD TV.
Je tam tento a tento FW
Ked ho zapnem zasvieti logo a o 5 sek zhasne a vypise hlasku "Please switch tuner DVB/T/S/C"
Potom sa neda nic robit
Chcel by som sledovat normu DVB-T
vedel by mi niekto pomoct, alebo ma nakopnut spravnym smerom ??
dakujem
---
samozrejme je to vymyslena otazka, ale ak chcem cim najskor odpoved, tak zadam co najviac vstupnych informacii a urcite dostanem skor odpoved ako keby som zadal otazku nespravne a bez vacsiny informacii, tato odpoved dopadne tak:
1. nikto na nu neodpovie a sam zadavatel sa o par hodin/dni opyta, ze to nikto neviei odpovedat ???
2. trpezlivi uzivatelia fora zacnu od zadavatela vytahovat informacie, napr. aky je to TV, mal si uz niekedy podobny problem atd ....

Potom tema namiesto jednej otazky a jedenej odpovede obsahuje 5 stranok s 30 dalsimi otazkami a odpovedami
Ľubomír
11.03.12,08:14
Porada je aj o tom, že keď ti nepasuje otázka, nemusíš sa ňou zaoberať.
kopretinka
11.03.12,08:23
http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif

Ľubomír (http://www.porada.sk/member.php?u=13268)

2 Minutes Ago #3150 "...Porada je aj o tom, že keď ti nepasuje otázka, nemusíš sa ňou zaoberať..."
lenže keď zadáš zle otázku,tak sa Ti môže stať,že sa ňou nebude zaoberať NIKTO,lebo nebude nikomu pasovať a potom začneš vykrikovať,že čo je toto za porada,keď Ti nikto neporadí.Treba zadávať otázku jasne,konkrétne,v správnom fóre a so správnym názvom...najviac milujem takéto: prosííííííííííííím pooooomooooooooooooc rýýýýýýýýýýýchlooooooooo heeeelp
Ľubomír
11.03.12,08:47
Bože, veď sa vykašli na zle zadanú otázku- Nič nevykríkujem, iba sa čudujem, že sa moja otázka iekomu nepáči a aj tak reauge na ňu
Ľubomír
11.03.12,08:48
http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif

Ľubomír (http://www.porada.sk/member.php?u=13268)

2 Minutes Ago #3150 "...Porada je aj o tom, že keď ti nepasuje otázka, nemusíš sa ňou zaoberať..."
lenže keď zadáš zle otázku,tak sa Ti môže stať,že sa ňou nebude zaoberať NIKTO,lebo nebude nikomu pasovať a potom začneš vykrikovať,že čo je toto za porada,keď Ti nikto neporadí.Treba zadávať otázku jasne,konkrétne,v správnom fóre a so správnym názvom...najviac milujem takéto: prosííííííííííííím pooooomooooooooooooc rýýýýýýýýýýýchlooooooooo heeeelp

Už si čítala moje srdcervúce výkriky na Porade?
Ľubomír
11.03.12,08:54
Bolo by dobré keby moderátor uzavrel túto tému. Prosím už nereagujete. Vec je vyriešená.