jks
06.02.06,12:57
Dobrý deň,
viem,že sa o mandátnej zmluve popísalo už veľa, aj som si to prečítala ale nenašla som uspokojivú odpoveď na takýto prípad:
mám zamestnanca/teda nie je to SZČO/, ktorý v roku 2005 uzavrel s inou firmou mandátnu zmluvu a dostal jednorázovo vyplatenú odmenu cca 50000 Sk. Mám tento príjem považovať za príjem zo závislej činnosti a zahrnúť ho do ročného zúčtovania alebo si podá daňové priznanie sám a pôjde o ostatný príjem? Potrebuje od tej druhej firmy aj nejaké potvrdenie, že mu bola vyplatená odmena a v akej výške, alebo postačí zmluva a výpis z účtu/to v prípade, že by som to brala ako závislú činnosť/
Ďakujem
Vladimír Ozimý
06.02.06,15:11
v pripade ze by islo o zavislu cinnost je povinny vystavit zamestnavatel doklad o potvrdeni prijmu zo zavislej cinnosti na......, v pripade ze ide o prijem podla paragrafu 8 musi si zamestnanec podat danove priznanie a zamestnavatel v takomto pripade nedava ziadne potvrdenie...
Zuziana
06.02.06,15:56
Ak bude príjem z takejto zmluvy vyplatený jednorázovo v mesiacoch 9-12, nevznikne mu povinnosť platiť preddavky do zdravotnej poisťovne?
jks
06.02.06,19:02
veď práve, že ja neviem, ako to mám posudzovať či ako príjem zo záv.č. alebo ako príjem podľa §8. Práve v tom mám problém.
ajobs
06.02.06,19:54
Treba identifikovať činnosť, za ktorú bola táto odmena vyplatená a porovnať, či ide o činnosť napr. obchodného zástupca ( § 6 ZDP ), alebo o nejakú inú, náhodnú, príležitostnú činnnosť, potom by bol § 8 ZDP.
pongo
06.02.06,20:04
Ja by som to dala ako iný príjem - § 8, nie závislú činnosť. Potom sám musí podať daňové priznanie. Preddavky platiť nebude, ak príjmy zo závislej činnosti prevyšujú 50 % z celkových príjmov (predpokladám, že príjmy zo závislej činnosti sú u neho väčšie ako 50.000,-Sk).;)