SamuelSK
10.03.12,17:31
Ja si myslim, ze ano :)
Indeed
10.03.12,16:34
rozšír zadanie témy

nechápeme PREČO sa tak cítiš
SamuelSK
10.03.12,16:36
Pretoze nic nedava zmysel.
Spolocnost ide dolu vodou, aj napriek tomu, ze technika a inteligencia ide hore.

Pomocka: 1984 (Orwell)
Indeed
10.03.12,16:39
Odpoved nájdeš v diele "Protokoly Sionskych mudrcov"

všetko je riadené od nich

a "oni" si hľadia iba svoje zisky

všetci ostatní musia skapať !

Idealny počet obyvateľov Zeme , podľa "ICH" odhadov , je 2,5 miliardy kusov (!!!!!!!!!!!)
SamuelSK
10.03.12,16:42
Jednoduchy a velmi aktualny pripad.

Niekto podpali Hrad (peniazmi nevycislitelna vec)

A zisti sa, ze za to moze nejaky, citujem, róm.

Nie som proti ziadnej farbe, rase, veku ci pohlavia.

Cize predtym nez niekoho zhodim, viac krat si to rozmyslim.

No co sa deje u nas? Hned nadavaju na celu mensinu.

To by bolo OK, ale.. Preco neriesia ludia problem vyssie?

Ono problem vidim v tom, ze niekto umyselne podporuje lenivost danej mensine.

A to ROZVASNI dav (nemensinu, cize vacsinu slovakov)

A problem je na svete, vacsine ja zeneprazdnena bezhlavou "bitkou" a nenavystou.

A niekto si v pozadi robi svoje.. (napriklad, zaklada stavebnu firmu na rekonstrukciu z nasich dani)

Vid priklad USA, roztocia globus, hodia sipkou do globusu, kde pristane-tam pristane a tam poslu B-52 jku, a za ten cas co bombarduju, daju inzerat ze "zoberieme lacnu pracovnu silu" a zakladaju stavebne firmy. Daju lokalnym ludom min.mzdu, popripade nevyplatia a zisk je na svete. Krajina ktora je vo vojne, daju im ultimatum, ze vam dorucime zbrane, ale predajte nam vasu slobodu, ak nemate penaize.

Atd, no a problem je ze to nikoho netrapi, lebo je to tak sialena story, ze tomu nikto neveri..

No ale ide to krasne podla ucebnice, uz len cakam, kedy nas ocipuju (nie pre sledovanie), ale pre zrusenie hotovosti, a tym padom ak niekto chce zas brutalny mega projekt, napr babylon, tak nas z cipu zdani, ukradne majetok atd..

Ved to je sialene, preco som sa nenarodil napr o par storoci skor :) alebo neskor, mozno by bol pokoj.
SamuelSK
10.03.12,16:46
Indeed, ty si psychopat :D

korela, nie, extremne tazko sa to opisuje, lebo toto som nenadobudol zo dna na den.
skor mi ide o - LAHOSTAJNOST ludi v spolocnosti.
asi nema zmysel o tom diskutovat, pretoze uz som to skusal snad sto krat :)
problem je, drtiva vacsina ludi zoberie nieco ako fakt, bez toho aby si svoje due diligence urobili.
a slepo veria a veria a ohrozuju tym tych, co trochu aj uvazuju.

chcete lepsi priklad?

pokuty za zle/nenapisane VS/KS ci cokolvek ta afera bola pri socialnom :)