Stanislav 1975
11.03.12,07:58
Milí poraďáci, minulé volby takto ráno som bol veľmi smutný,lebo som vedel, že zasa tu bude vláda, ktorej prioritou je zbedačovať ľudí, predávať všetko , čo sa ešte dá a myslieť len na svoje vrecká pri 10% províziach do vačku " na kávu"
Dnes som šťastný, konečne sú tu ľudia , ktorí dlhé roky preukazujú, že robia politiku s ľudskou tvárou,pričom mnohých poznám osobne,tak viem, čo a jak beží...

Týmto Vám všetkým veľmi pekne ďakujem,že ste prekukli všetky tie podvody...-aj keď niektoré škody sú už v nenávratne a rozkradnuté je takmer všetko...

Je nás vyše miliona kusov...:)
pivko
11.03.12,07:01
A teraz budeš mať podporu vyššiu o 3 Eura chlieb lacnejší o 3 centy.
Vivat Komunisti , ste naspať.
day
11.03.12,07:04
to Vam Stanko "podakujeme" o 4roky
Stanislav 1975
11.03.12,07:04
A teraz budeš mať podporu vyššiu o 3 Eura chlieb lacnejší o 3 centy.
Vivat Komunisti , ste naspať.
ja som ešte niky nemal podporu-za celý svoj život som bol nezamestnaný od 1.1.1998 do 9.1.1998- viem to úplne presne- v januári mi prišlo zo zdravotky že za to obdobie neevidujú žiadné poistné odomňa...
janot
11.03.12,07:07
Máš pravdu, hurááááá, nech žije milión bolševikov na Slovensku.
bubkoch
11.03.12,07:09
1,1 mil. dementov ... hanba ... slovaci si ale nic ine nezasluzia
alaya1
11.03.12,07:16
Clovek by mal akceptovat rozhodnutie ludi. Nemyslim si, ze je tu milion "dementov". Ak ked k tym milionom nepatrim, akceptujem.
buchač
11.03.12,07:17
Milí poraďáci, minulé volby takto ráno som bol veľmi smutný,lebo som vedel, že zasa tu bude vláda, ktorej prioritou je zbedačovať ľudí, predávať všetko , čo sa ešte dá a myslieť len na svoje vrecká pri 10% províziach do vačku " na kávu"
Dnes som šťastný, konečne sú tu ľudia , ktorí dlhé roky preukazujú, že robia politiku s ľudskou tvárou,pričom mnohých poznám osobne,tak viem, čo a jak beží...

Týmto Vám všetkým veľmi pekne ďakujem,že ste prekukli všetky tie podvody...-aj keď niektoré škody sú už v nenávratne a rozkradnuté je takmer všetko...

Je nás vyše miliona kusov...:)

...ktorí by mali navštíviť najbližšiu lekáreň .

V ponuke je ešte stále dostatok psychotík na voľno , s tými jemnejšími účinkami ...personál určite rád poradí ....

My ostatní , pre zmenu , budeme musieť navštíviť lekárov a vyžiadať si niečo silnejšie , čo je len na predpis .......
Diazepan 10 mg som si už večer dal , aby som zaspal ...:---:D

Dúfam , že tie nasledujúce podvody budú prekuknuté a nie všetko sa podarí rozkradnúť ...

Politiku s ľudskou tvárou sme už jeden čas mali
Gorily ju vystriedali
Teraz nastal zasa nový čas
Sultán pripäl jarmo
Slovač začne plakať zas ...

http://zlatyfond.sme.sk/dielo/125/Chalupka_Turcin-Ponican/1

P.S.:
...Stano ,sorry ...klikám na určité tlačitko , ódy na ch..a nemienim čítať ....
ela77
11.03.12,10:33
akým právom označuješ 1,1 mil. Slovákov za dementov.
bubkoch
11.03.12,10:45
ela77 teba je do toho velke h**** ... je to moj nazor
pasuliatko
11.03.12,17:28
no coment ;)
Braňo
16.03.12,13:28
ja osobne by som si nedovolil nazvať "politikou s ľudskou tvárou" to bezbrehé tunelovanie štátu a rozkrádanie, ktoré budú platiť ešte moje vnúčence
Ekonomka-SR
16.03.12,16:03
neurážajme sa navzájom, táto porada má svoju úroveň, tak neznížujte ju.