Zita5
06.02.06,13:44
Aké skúsenosti máte s odpoveďou resp. usmernením , ak sa písomne
e-mailom obrátite s požiadavkou / so žiadosťou/ o pomoc pri riešení Vášho účtovného problému .

Zasielala som 31.1.2006 a ešte stále nemám odpoveď . Asi som ťažký prípad :confused: :eek: . Može byť nie ?
Tweety
06.02.06,12:46
Aké skúsenosti máte s odpoveďou resp. usmernením , ak sa písomne
e-mailom obrátite s požiadavkou / so žiadosťou/ o pomoc pri riešení Vášho účtovného problému .

Zasielala som 31.1.2006 a ešte stále nemám odpoveď . Asi som ťažký prípad :confused: :eek: . Može byť nie ?
Zitka, keď mám nejaké pochybnosti, zavolám mojej správkyni dani, keď mi nedá fundovanú odpoveď, zavolám na DR metodičke pre konkrétnu daň. Ešte sa nestalo, že by som u nej neuspela.:cool:;)
Zita5
06.02.06,12:48
Zitka, keď mám nejaké pochybnosti, zavolám mojej správkyni dani, keď mi nedá fundovanú odpoveď, zavolám na DR metodičke pre konkrétnu daň. Ešte sa nestalo, že by som u nej neuspela.:cool:;)


Verím tomu Twetty , ale ja chcem písomné stanovisko .;) :cool:
Tweety
06.02.06,12:54
Verím tomu Twetty , ale ja chcem písomné stanovisko .;) :cool:
Potom zavolaj správkyni, či nedostala mail, keď áno, tak nech odpovedá :mee:, lenže oni majú asi 30 dní lehotu, tak musíš čakať. Keď to súri, tak žiadaj odpoveď telefonicky a potom ju požiadaj o písomné stanovisko.;)
Zita5
06.02.06,13:02
Twetty vieš ja som písala e-mail cez www.udrsr.sk (http://www.udrsr.sk) Tam dostali môj e-mail , zaslali mi , že pod akým reg.číslom ma vedú a mám čakať na odpoveď. Len neviem koľko dní . Práve preto táto moja téma , že aké sú skúsenosti .;) :rolleyes: :)
Tweety
06.02.06,13:05
Twetty vieš ja som písala e-mail cez www.udrsr.sk (http://www.udrsr.sk) Tam dostali môj e-mail , zaslali mi , že pod akým reg.číslom ma vedú a mám čakať na odpoveď. Len neviem koľko dní . Práve preto táto moja téma , že aké sú skúsenosti .;) :rolleyes: :)
To si potom na tom dobre, keď Ťa už zaevidovali, teraz už iba čakaj.( ale riešiť vecí treba okamžite- aspoň my to tak musíme). :cool::mee:;)
Zuzka
06.02.06,13:06
Ja som raz písala e-mail na udrsr BB a dodnes mi neprišla odpoveď.
Janca
06.02.06,13:08
Čakám tiež na odpoveď od polovice januára. Prišiel mi obratom mail, že moj dotaz bol zaevidovaný a že mi odpíšu. Tak vydržím tých 30 dní a potom URGENCIA !!!
Zita5
06.02.06,13:52
To si potom na tom dobre, keď Ťa už zaevidovali, teraz už iba čakaj.( ale riešiť vecí treba okamžite- aspoň my to tak musíme). :cool::mee:;)

Riešiť treba okamžite čo páli , ale ja mám čas do 15.3.2006 .
ivet.b
06.02.06,14:49
Moja osobna skusenost: cakala som mesiac a pol. :(
babenko1
06.02.06,15:11
Ja som posielala tiež majlík. odpoved mi prišla poštou.. tuším za nejaké 2 týždne
JankaO
06.02.06,15:23
Aké skúsenosti máte s odpoveďou resp. usmernením , ak sa písomne
e-mailom obrátite s požiadavkou / so žiadosťou/ o pomoc pri riešení Vášho účtovného problému .

Zasielala som 31.1.2006 a ešte stále nemám odpoveď . Asi som ťažký prípad :confused: :eek: . Može byť nie ?


Ja som poslala tri dotazy s rôznou dĺžkou na odpoveď. Čo sa týka ohľadom zákona o DPH, odpovede prišli za 5 a 7 dní. Čo sa týka zákona o dani z príjmov, očakávala som tradičnú 30 dňovú lehotu a prišla až po 32 dňoch.