scare111
12.03.12,15:46
Kúpil som si priamu brúsku Extol. Po upnutí nástroja som zistil, že pri otáčaní nástroj viditeľne kmitá zo strany na stranu, teda že buď je os rotora nedostatočne stabilná, alebo nie je dodržaná súososť celého zariadenia (vychýlená upínacia hlava, krivý hriadeľ). Kvôli vybrujúcemu nástroju je brúska prakticky nepoužiteľná. Predajca mi pri vrátení povedal, že sa nejedná o profi náradie, ale len o hobby, nie je určené na jemnú a presnú prácu, teda že je v podstate všetko v poriadku. Ako mám ďalej postupovať?
misoft
12.03.12,15:00
Aj HOBBY náradie musí spĺňať normy - pokiaľ je niečo vyosené - nie je vhodné na prácu, používaním môže dôjsť k únave materiálu, deštrukcii a zraneniu. Okrem toho - táto brúska je určená na (podľa popisu):

Na jemné opracovanie kovu, dreva, plastov a iných materiálov a opracovávanie drobných plôch. Frézovanie, rezanie, brúsenie, leštenie atď.
http://www.toolshop.sk/akcia-do-31-10-2010/bruska-priama-extol-craft/
- teda je určená na prácu, kde je potrebná určitá presnosť.
Predajca nech si naštuduje špecifikáciu nástroja. Ak sa mu nepáči - reklamácia. Ak neuzná, daj si vyhotoviť odborný posudok a s tým znova reklamuj a prežeň cez SOI.

Ak výrobok kvôli vade reklamujete do 6 mesiacov od zakúpenia, podľa zákona sa to vníma tak, že vada existovala už v čase predaja a je na predajcovi, aby dokázal, že vada nie je na jeho strane – mal by to doložiť nezávislým znaleckým posudkom.
avalik
12.03.12,15:08
Aj HOBBY náradie musí spĺňať normy - pokiaľ je niečo vyosené - nie je vhodné na prácu, používaním môže dôjsť k únave materiálu, deštrukcii a zraneniu. Okrem toho - táto brúska je určená na (podľa popisu):

http://www.toolshop.sk/akcia-do-31-10-2010/bruska-priama-extol-craft/
- teda je určená na prácu, kde je potrebná určitá presnosť.
Predajca nech si naštuduje špecifikáciu nástroja. Ak sa mu nepáči - reklamácia. Ak neuzná, daj si vyhotoviť odborný posudok a s tým znova reklamuj a prežeň cez SOI.

dovolim si opravit tvoj druhy citat
zakon o ochrane spotrebitela:
§18
(6) Ak spotrebiteľ reklamáciu výrobku uplatnil počas prvých 12 mesiacov od kúpy, môže predávajúci vybaviť reklamáciu zamietnutím len na základe odborného posúdenia; bez ohľadu na výsledok odborného posúdenia nemožno od spotrebiteľa vyžadovať úhradu nákladov na odborné posúdenie ani iné náklady súvisiace s odborným posúdením.
misoft
12.03.12,15:25
Vďaka :D
Erzebeth
12.03.12,22:36
Záruka na výrobok je dva roky, bez ohľadu na to, či je výrobok lacný alebo drahý. Prvý rok tak, ako napísala 1Dara. Ak predajca predáva nekvalitný výrobok, musí očakávať, že kupujúci ho bude reklamovať.
D0min0
15.03.12,08:31
Hoby naradie je specificke hlavne tym, ze nie je stavane na napr na 8 hod dennu pracu. To znamena, ze je urcene predovsetkym pre kutilov, domace pouzitie, kedy sa so zariadenim nepracuje denne.

Tak ako bolo spomenute, zariadenie musi splnat urcite parametre a hlavne musi byt bezpecne. Zjavne predajca sa vyzna. Osobne by som to robil v prvom rade dohodou s predavajucim v zmysle, "neblbni, je to tak a tak" :), ak by to nepomohlo tak kontaktovat spomenute institucie, alebo tiez dobrym nastrojom je lamparen =D