stanuss
13.03.12,08:09
Dobrý deň,


moja otázka znie, na ktorý daňový úrad treba podať DP, keď trvalé bydlisko má v inom meste, ako je miesto podnikania. Na miesto trvalého pobytu alebo podnikania?
veronikasad
13.03.12,07:10
Dobrý deň,


moja otázka znie, na ktorý daňový úrad treba podať DP, keď trvalé bydlisko má v inom meste, ako je miesto podnikania. Na miesto trvalého pobytu alebo podnikania?
trvalý pobyt
sybila3
29.03.12,07:28
prosím Vás, posielam DP ulica hlinkova, košicej, aj prehľady a ostatné na DU košice,tomášikova, keď si pozriem DU ul. tomášikova, tak tam majú vypísané ulice, je tam aj hlinkova, ale keď si na drsr dám zistiť miestnu príslušnosť tak mi tam vyhodí DU košice ale rozvojova, tak kam teda zasielať? díky moc
avalik
29.03.12,07:40
prosím Vás, posielam DP ulica hlinkova, košicej, aj prehľady a ostatné na DU košice,tomášikova, keď si pozriem DU ul. tomášikova, tak tam majú vypísané ulice, je tam aj hlinkova, ale keď si na drsr dám zistiť miestnu príslušnosť tak mi tam vyhodí DU košice ale rozvojova, tak kam teda zasielať? díky moc

drsr.sk je oficialny web ... takze rozvojova - od 1.1.2012 bola zmena
Heni
29.03.12,07:54
ja som sa pýtala na podateľni na našom DÚ, povedali mi, že môžem podať daňové priznania, prehľady atď. na hociktorom DU (na hociktorom DU na Slovensku), oni si to potom medzi sebou prepošlú podľa miestnej príslušnosti...
potešilo ma to, lebo ušetrím na poštovnom :)
avalik
29.03.12,08:03
ja som sa pýtala na podateľni na našom DÚ, povedali mi, že môžem podať daňové priznania, prehľady atď. na hociktorom DU, oni si to potom medzi sebou prepošlú podľa miestnej príslušnosti...
potešilo ma to, lebo ušetrím na poštovnom :)

v otazke ide o zaslanie ... podat sa moze na hociktorom pracovisku DU KE, ale DU KE ma len jednu oficialnu adresu na Rozvojovej
IVEB
29.03.12,08:09
V Košiciach už existuje len jeden daňový úrad, v pôvodných DÚ je prázdno, takže tam už nemáš ako podať DP. Čiže len na Rozvojovej ulici .
sybila3
29.03.12,08:18
AHA A KEĎ SOM MESAčNé PREHľADY POSLALA NA TOMášIKOVU TAK SI TO NEJAKO HáDAM PREPOSLALI. Takže všetko na rozvojovú? díky moc ste mi pomohli