zuzla3
06.02.06,15:53
Dobrý deň,

skúšam a chcela by som poprosiť niekoho o radu....resp. pomoc...dostala som za povinnosť vypracovať svojmu zamestnávateľovi diplomovú prácu na tému Moderné platobné nástroje v zahraničnom cestvnom ruchu. Potrebovala by som poradiť na koho alebo resp. kde by som sa mohla obrátiť, aby som zohnala potrebné zdroje na vytvorenie takéhoto 60 stranového čuda.....resp. či niekto z vás sa nestretol s podobnou témou a nemá iečo aspoň spracované čo by som mohla použiť.....
Ďakujem Vám veľmi pekne....

zuska
babenko1
06.02.06,15:08
hmm...skús nejaké banky.. ked moderné platobné nástroje...
vladan
06.02.06,20:56
alebo cestovné kancelárie ... keď v cestovnom ruchu ...
janasv
08.02.06,15:09
Sef si robi VS a Ty mu mas vypracovat diplomovku? :eek:Tomu hovorim, delba prace a delegovanie pravomoci...:D:D
Skus cez www.google.sk alebo www.dunco.sk. Nejake veci su aj na strankach NBS. Kazda banka i cestovka ma svoju stranku, kde sa popisuje produkty, co akceptuju a co treba /hotovost, cest.seky, plat.karty, platby internetom,.../ Asi to treba brat aj kontexte EU. Su tam aj nejake diplomovky. Skus aj stranky vysokych skol, Min.financii a zahr.veci... Asi tak. :) Drzim paste.:p Dufam, ze Ta pozve aspon na promocie.:D
pavol156
27.03.06,11:22
Vyskúšaj tiež http://referaty.atlas.sk/odborne_humanitne/ekonomia/. Myslím si, že sa tam dá niečo vybrať.

ale nesedí mi to cizujem: dostala som za povinnosť. . .
to bude fakt "super šéf"
Dada
27.03.06,11:23
To nemyslíš vážne, že ideš šéfovi písať diplomovku!!!
Chobot
27.03.06,11:48
To sme kam dospeli, že šéf firmy zadáva súkromnú úlohu zamestnancom? Veď napísať diplomovku nie je iba sadnúť si a niečo behom týždňa napísať. Chce to preštudovať kopec materiálov a trvá to niekoľko mesiacov.:eek:

Skús sa z toho za vyzuť, ak sa dá. Povedz, že o tom nemáš ani potuchy a že nemáš podklady a ani čas zháňať ich. Alebo že si na to netrúfneš, že je to pre Teba príliš zložité. Ak to aj spravíš dobre, vďaky sa nedočkáš, to mi ver. Jedine Ti vytkne nedostatky, ktoré vytknú jemu.:mee:
Johanka
27.03.06,11:49
:eek: :eek: :eek: Už som zažila všelijaké nároky na účtovníka, ale toto...
Jedine, že by sa jednalo o účtovníkove hobby .