Zlatica Juhászová
13.03.12,17:57
dobrý chcela by som sa poradiť čo s tým? prišiel mi email o výhre v španiel.súťaži loto elgordo? máte s tým nejakú skúsenosť? dakujem za pomoc
veronikasad
13.03.12,16:59
a hrala si ?
Zlatica Juhászová
13.03.12,17:02
nie neviem o tom, aj ked o mne manžel hned povie že sa prihlásim aj k čertovi. toto sú mi cudzie vody.
arizona
13.03.12,17:07
dobrý chcela by som sa poradiť čo s tým? prišiel mi email o výhre v španiel.súťaži loto elgordo? máte s tým nejakú skúsenosť? dakujem za pomoc
Boze ludkovia, do kedy budete verit, ze niekto vam ponuka vyhru len tak zadarmo a este si vas aj budu vyhladavat cez mail aby vam vyhru odovzdali? :confused::rolleyes:
trisestri
13.03.12,17:22
to fakt este niekto veri tym emailovym podvodom,to fakt si niekto mysli ze niekto len tak cirou nahodou rozdava hocikomu velke penaze?-za tie roky som na svojich emailoch mal vselijakych vyhier habadej,uz by som bol aj mozno miliardar ked by to bola pravda a ked by som to tak zratal-ide minimalne o pchybne ziskavanie osobnych udajov v tom lepsom pripade,v tom horsom ide o velmi rafinovany podvod,ked postune tym ktory zareaguju pridu ziadosti o uhradu poplatkov,vyzera to doveryhodne najprv ako zistoval jeden cesky novinar a preto je najlepsie na take ponuky vobec nereagovat,nez sa zacat namotavat.
trisestri
13.03.12,17:28
ale ako pozeram taka loteria existuje,zalezi teraz ci si hrala a ako to funguje,ten princip ich hry,vsetko treba dosledne overit a v ziadnm pripade nikomu neposielat peniaze,ked tak treba nappisat ze nech poplatky a pod nech si stiahnu z vyhry. http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=en&u=http://www.elgordo.com/&ei=1ZBfT-naA8rO4QSsubjFBw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CDYQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Delgordo%26hl%3Dsk%26prmd%3Dimvns
brunox
21.03.12,18:34
nepocitam to......stovky emailov som dostal podobnych !!!! asi 1 sekundu sa tym zaoberam kym to dam do kosa ked sa gmail pomyli a zaradi to medzi normalne.....ved to su somariny, ide iba o udaje....ale vidim, ze sa este aj v tejto dobe stale niekto namota...fuuuh hroza
Dantess
21.03.12,19:05
Videl som takú kresbu, kde chlapíkovi prišiel takýto mail, ale že vyhral ipad. A on už znudene "už zasé?!" A potom ukázali jeho izbu z diaľky, kde mal asi 50krabíc s ipadmi, ipodmi a všetkým možným. Proste sarkazmus na ľudí čo tomu veria :-)
Juraj.Kocian
20.12.16,10:23
Pokiaľ si nehrala tak email ignoruj.
El Gordo môžeš hrať napr. cez xxxxxx ;)
expeeert
20.12.16,10:38
Za 4 roky hádam na to už došla aj sama... :)