Lenka Kubisová
14.03.12,13:43
Dobrý deň prajem, chcela by som poprosiť už skúsených o zopár rád.
Som tu nová takže neviem či sa tu už niečo podobné riešilo:)
Chcela by som začať s výstavbou billboardou, ale mám menší problém okrem toho, že chcem billboardy prevádzkovať na svojom pozemku chcela by som ich prevádzkovať aj na cudzích pozemkov, ale keďže si neviem poradiť s tým kde zistiť ako na to kde čo vybaviť, a hlavne si neviem poradiť s tým kde mám zistiť kto je vlastníkom pozemkov prípane kde vybaviť povolenie na zrealizovanie billboardov.
Za Vaše rady vopred ďakujem
Lenka Kubisová
15.03.12,08:15
nie je tu niekto kto by mi vedel poradit... prosím
niesisam
15.03.12,08:35
Mám taký dojem -že v tomto je u nás konkurenčný boj. Nikto Vám nedá asi rady v tomto smere. Velké firmy majú dojednané billbordy rok - dva dopredu...
Ďalej si myslím,že by mali byť bilbordy regulované ... lebo je ich aj tak spústa.....
Čo je tiež na zamyslenie , že účinnosť ( Tá sa Vás asi netýka ) je bez opakovačiek minimálna...
Nie je to podľa mňa v dnešnej dobe schodná cesta na podnikanie ...
Skúste šťastie na internete -tu sa hýbe s otvorenými očami spústa zákazníkov... môžete si tu svoj marketing -plochu, či priestor zaradiť tak, aby Ste mali z toho s malou investíciou veľký zisk.
No ako prevratný marketingový ťah považujem videomarketing. Toto je trend - skúste zasielanie videoemailov - službu môžte mať zadarmo . risknem to dám sem pre vás link: trend.iwowwe.com/free
pantheon
15.03.12,17:46
co tak mensie reklamy, v podnikoch na stenach, wc, vytahoch atd...?
marco
16.03.12,12:29
vlastnikov pozemkov zistis cez portal katastralneho uradu www.katasterportal.sk