trezalka13
15.03.12,09:12
Dobrý deň,
ja by som Vás prosila o radu, koľko pýtať za PÚ - štvrťročný plátca DPH, počet VF 331, PF 315, pokladňa 302 dokladov, l bankový účet, počet položiek v účtovnom denníku 2952. Vypisujem príjmové a výdavkové doklady. Ďakujem!
trezalka13
15.03.12,08:29
Práveže som si pozerala túto tému, ale akosi sa v tom strácam. Chcela som otázku do nej zaradiť, lenže sa mi to nepodarilo. Vďaka za odpoveď.
avalik
15.03.12,08:38
tak isto ako si pridala tento prispevok pridas prispevok s otazkou do vyssie uvedenej temy
srska
08.05.12,10:25
pošuškajte kolegyne:
775 evri/mesiac je málo, akurát alebo veľa od klienta, ktorému príde cca za mesiac 10-12 faktúr, možno dvaja zamestnanci, občas nejaké odmeny členom správnej rady (4)
yvica
09.07.12,07:59
prosím o radu, potrebovala by som si určiť nejaký paušál:
min. rok sro, neplatca dph od 5-12/2011 bolo FV 39, FP 65, PV 454, PP 15, dva účty výdaj 71 a príjem 42 + terminál, ID 9, 5 stálych dohodárov a cez leto 20 dohodárov ale to som si poriešila dala som cenu 10 eur za jedného mimo účtovníctva, lebo sa mu to tam stále strieda a stále prihlasujem a odhlasujem.....okrem toho všelijaké špecialitky, ktoré musím riešiť. od januára 2012 štvrťročný platca dph a tento rok bude určite oveľa viac dokladov, koľko by ste si určili cenu za mesiac? dík
yvica
10.07.12,09:36
poradil by mi niekto, ešte som zabudla, že mu z účtu hradím príležitostne faktúry a každý mesiac, sociálku a zdravotku. dík
jess
17.07.12,08:36
PU , mesačne mám tieto doklady :

DF+OF 70ks zápisov
PD 53ks
banka - veľa účtov, KTK, úvery = 581ks
ID 10ks
zDF 20ks
+ na všetko dph

Koľko by ste si účtovali za toto mesačne ?

Som z Banskej Bystrice.
kimart
15.11.12,07:33
Dobrý deň, chcela by som vedieť váš názor, faktúrujem klientovi účto podľa počtu položiek. Za 350 položiek + 2 mzdy TPP + 2 mzdy VPT = 284€, som z trenčianskeho kraja, podľa vás je to priveľa? (neúčtujem si pritom sa SV, prehľady, DPH-čky)
johny18
08.01.13,10:59
Uctovnici, prosim Vas o vas odhad, aka by bola normalna cena za uctovnictvo zivnostnika - jednoduche, stvrtrocny platba DPH, za rok 2012: 1100-1200 poloziek v penaznom denniku, 4x DPH priznanie, 450 prijatych faktur ( z toho 410 zo zahranicia, takze vystavujem 820 dokladov samovymeranie a odpocet DPH), 390 vydanych faktur. PHM na MV vedene pausalne 80% z blockov. Okres Michalovce. Ide mi o to , aby klient videl v akom rozsahu sa pohybuju ceny, tak by mi to velmi pomohlo, aby si nemyslel, ze ho chcem osklbat.
Betina2
22.07.14,16:26
je to síce už dávnejšia téma, ale dnes som natrafila na jeden cenník, ktorý mi v BA podmienkach pripadá skôr ako vtip .... ide o PU platiteľ DPH

Cenník
Za prvé tri mesiace spolupráce 50% zľava na všetky objednané služby

Účtovná položka 0,50 EUR
Mzda za jedného zamestnanca Zadarmo
Editácia jedného zamestnanca Zadarmo
Vyhotovenie potvrdenia pre ročné zúčtovnaie zamestnanca Zadarmo
Vypracovanie priznania k DPH Zadarmo
Ročná účtovná závierka pre klientov – PO Zadarmo
Ročná účtovná závierka pre klientov – FO 50 EUR
Vyhotovenie knihy jázd (za rok) 50 EUR
Vyhotovenie dane z MV (za auto) Zadarmo
Iné konzultácie Zadarmo
Štatistické výkazy pre klientov Zadarmo

i ked človek robí z domu, i tak sú predsa náklady, na energie SW, internet telefon, kancelárske zariadenia aj spotrebný kancelársky materiál...o odborných znalostiach ani nehovoriac, zrovna si aktualizujem cenník a som zhrozená ako ceny desne kolíšu a ako sa kadečo do cien schováva aj neschováva. Najväčšia dilema je asi neprestreliť, ale ani nepodliezť s cenou a ukázať, čo všetko naša práca obnáša, že to nie je len "naťukanie do počítača" že je to kopec administratívnej záťaže a byrokracie, ktorú niekto (ten niekto sme my účtovníci) musí vykonať a dotiahnuť do konca, kto to musí podať, a poradenstvo nie je uplnou samozrejmosťou a že aj to si treba zaplatiť, či už v cene za položku, v paušáli alebo navyše podla cenníka...niekedy sa nestačím fakt čudovať, zvykla som si, že na východe alebo v hladovej doline sú ceny nižšie, pochopiteľne, ale že v hlavnom meste niekto takto nastolí laťku by ma fakt nenapadlo. To si necenia svoju prácu lepšie ? Samozrejme fandím mu, je pekné že ho táto práca baví, len tak trochu nám všetkým škodí a časom zistí, že je fakt hodne pod cenou.

Omlúvam sa, ak sa to niekoho dotklo, nejako na mňa asi vplýva dnešné upršané počasie .
maped
22.07.14,16:50
mňa to pobavilo :)
maped
22.07.14,19:15
neviem čo TY robis na porade, vidim, ze ty mas 0 bodov-cize ziadnu uzitocnu odpoved, proste nic nevies vid.pomenovanie
Betina2
23.07.14,07:21
maped nie je to vtip, je to fakt, žiaľ .. a inak mňa prvé napadlo, či ten človek nie je členom dákej sekty alebo armády spásy, dobrovoľník alebo niečo také =D, lebo to je takmer ako robiť za čokoládu alebo pekný úsmev. A k druhému členovi len toľko, že srandičky sa preberajú v inej téme :). A ak je to recesia, dúfam že máš na ňu aspoň primeraný vek =D