erzet
15.03.12,11:02
Moja kamarátka navštívila stránku:
http://www.leoligabor.sk/leoligabor-jasnovidnost-privitanie/
Postupovala podľa návodu a keďže to bolo za darmo zaškrtla 7 prianí na ktoré chcela dostať odpoveď, čo ju čaká. Na druhý deň dostala odpoveď. Začala mi ju čítať, ale keďže toho bolo veľa tak mi to preposlala a prehovorila ma aby som to aj ja skúsil. Skúsil som. Na druhý deň so dostal odpoveď. Keďže som zistil že niektoré priania sme mali spoločné, začal červíček vrtkať...
Spracoval som si tabuľku. Naľavo kamarátku, napravo mňa a výsledok je v prílohe.
Najviac ma pobavila výmena auta, keďže ja žiadne nemám. Ďalej ma pozitívne naladilo, že čo nevidieť bude svadba, len, ktorá bude Tá nešťastná, vlastne šťastná, keďže na staré kolená mi predpovedá bohatú budúcnosť.
Toto nie je reklama, skôr upozornenie aby niekto nenaletel, keď ešte nenaletel.
...a ktovie odkiaľ je tá voda v tých krížikoch. Kto to dokáže identifikovať?
Braňo
15.03.12,10:10
a koľko Ťa to vyšlo?
erzet
15.03.12,10:25
Toto bol "chyták", prvé je zadarmo (zatiaľ, možno), preto sme do toho išli, ale:

Aby som totiž mohol prispieť k splneniu 7 Vašich prianí, potrebujem sa lepšie oboznámiť s Vašim astrálnym nebom a s tým, čo pre Vás dobrého i horšieho chystá. Takto sa nám celkom určite spoločnými silami podarí dosiahnuť to, aby Vám najbližších 12 mesiacov prinieslo šťastie a nie prekvapenie. Dobre viem, akými ťažkosťami dnes prechádzate a nepripadá do úvahy, aby som po Vás žiadal o úhradu ceny, ktorú si normálne účtujem vo svojej praxi, to znamená 130 Eur. Poprosím Vás iba o skromný príspevok vo výške 24,90Eur na pokrytie nákladov môjho sekretariátu a poštovné náklady (4,90 Eur).
arizona
15.03.12,10:45
Erzet, ty veris takymto hlupostiam? :confused:
Myslis si, ze tu "predpoved" usili tebe na mieru?


A za tie prachy, co by si zbytocne vyhodil oknom, radsej zober kamosku na veceru a urobte si pekny vecer aj samy :)
erzet
15.03.12,10:50
Veď to tam píšem, že odpovede mne a mojej kamoške sú totožné v zhodných dotazoch. Všimni sa arizonka. Tie body, to sú naše dotazy.
pepsikova
15.03.12,18:09
mimotemy...šmarjááá, mojko, ja som ťa mala za múdreho chlapa...idem friško pohľadať smajlíka, čo zalamuje rukami, leno len takého mám, čo ruku naťahuje...šišinonapipinu...
erzet
15.03.12,19:06
Takže už nemáš. A čo som sprosté urobil?
erzet
15.03.12,19:10
Mám taký dojem že som najväčšiu chybu urobil keď som Vás niekoho vystríhal. vy ste nič neskúšali keď to bolo zadarmo? Chcel som iba zistiť o čo ide, no a čo?
wagner
15.03.12,19:23
Takže už nemáš. A čo som sprosté urobil?

Naletel si, lebo normálny človek vie, že pri každej otázke je taká istá odpoveď. A je jedno či sa to tam budeš pýtať Ty, Tvoja kamoška alebo hen Jano z Detvy. Na každú otázku je rovnaká odpoveď. Je to jednoducho oblbovák a žráč peňazí. http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11827.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
wagner
15.03.12,19:25
Mám taký dojem že som najväčšiu chybu urobil keď som Vás niekoho vystríhal. vy ste nič neskúšali keď to bolo zadarmo? Chcel som iba zistiť o čo ide, no a čo?
O nič nejde, iba o to, že sa to stalo práve Tebe. Možno keby sa to stalo niekomu menej inteligentnému, tak by nás to ani neprekvapilo. Máš pravdu, ten by sa s tým tu nepochválil, myslel by si že objavil Ameriku http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11829.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
erzet
15.03.12,19:52
ja v tejto téme končím. Mňa to nič nestálo
pepsikova
15.03.12,19:53
...presne tak, dobre vravíš...
pepsikova
15.03.12,19:55
..joj, všaj ja viem, že si to dal pre výstrahu...ja len, že si tam vôbec ty liezol...aj keď zadara...
erzet
15.03.12,19:58
Vysvetlí mi niekto ako som naletel.
erzet
15.03.12,20:18
Nedá mi to. To akože keď uvidím v telke reklamu a pôjdem do obchodu a požiadam ich aby mi to ukázali či predviedli tak som naletel?
KoxXxo
15.03.12,21:04
A nie?
lujza.j
15.03.12,21:10
Nedá mi to. To akože keď uvidím v telke reklamu a pôjdem do obchodu a požiadam ich aby mi to ukázali či predviedli tak som naletel?
ja by som to brala asi tak, že si mal zrovna takú "chvilku".... lebo inak by ťa to nenapadlo...
erzet
16.03.12,06:48
1. Nemusíte ma mať za priateľa kto si myslíte, že som hlúpy.
2. Ak niekto klikne na nete, na FB, na: Kto ťa miluje? Horoskop. Čo symbolizuje Tvoje meno. Kto na teba myslí...
Tak naletel? Akú chvíľku? Bola to zábava, ktorá nič nestála. Ja som sa pobavil na tom, že čo nevidieť vymením auto keď žiadne nemám a že sa budem čo nevidieť ženiť.
Pozrite si tému na porade: Podvod na internete. Tak tá či ten naletel. Kto zaplatil naletel.
vanesa1709
11.02.13,21:24
je to satan,,hnusny červ,čo sa obohacuje na ludoch,,,ja som mu nedala ani cent a dotieravo pisal,,,az ma nahnevalo ,,že mi drzovka začal list ,,že toto je moja posledná šanca mu poslat peniaze,,tak som mu napisala že toto je posladne šanca ze budem jeho emaily čitat,,,,,,,,,,,,,,,,,špinavec,,,,,,taktiež ma špinavo a dotieravo a hlavne často otravoval o peniaze ,,až jedneh dna mi praskly nervy a hnusne som mu vynadala,,,zrazu je ticho,,,,,,,,,,,,,:mad: