hapy
07.02.06,07:32
Bývalý zamestnávateľ mi ako "nemzdovú" motiváciu navrhol komerčnú životnú poistku, ktorú uzavrel na meno firmy s poisťovňou. Úhradu poistného realizoval každoročne tak, že poistnou sumou mi "navýšil" mzdu v jednom mesiaci v roku. Samozrejme mi tým zvýšoval daň z príjmu. Po ukončení pracovného pomeru odmietol "prepísanie" poistky na moju osobu. O všetkých prevodoch sú doklady (výplatné pásky) Odhliadnuc od priamej straty (viac ako 7 rokov platená poistka), ma má pre mňa principiálny význam otázka - Porušil týmto svojim konaním bývalý zamestnávateľ nejaký zákon ? Ak áno, aké konzekvencie z toho konania môžu vzniknúť ? Ďakujem.
Chobot
07.02.06,10:09
Bývalý zamestnávateľ mi ako "nemzdovú" motiváciu navrhol komerčnú životnú poistku, ktorú uzavrel na meno firmy s poisťovňou. Úhradu poistného realizoval každoročne tak, že poistnou sumou mi "navýšil" mzdu v jednom mesiaci v roku. Samozrejme mi tým zvýšoval daň z príjmu. Po ukončení pracovného pomeru odmietol "prepísanie" poistky na moju osobu. O všetkých prevodoch sú doklady (výplatné pásky) Odhliadnuc od priamej straty (viac ako 7 rokov platená poistka), ma má pre mňa principiálny význam otázka - Porušil týmto svojim konaním bývalý zamestnávateľ nejaký zákon ? Ak áno, aké konzekvencie z toho konania môžu vzniknúť ? Ďakujem.

Na to, aby som mohol presne poradiť ďalšie kroky si poskytol málo informácií o poistke. Zober si poistnú zmluvu a Všeobecné poistné podmienky (VPP) a pozri nasledovné články, na ktoré Ti dám odkaz.

Komerčné životné poistenie je dosť široký pojem, sem patrí kapitálové živ. poistenie, rizikové živ. poistenie, .... Môj prvý predpoklad je, že ide o kapitálové životné poistenie bežne platené, z Tvojho textu vyplýva, že asi s ročne plateným poistením.

Skontroluj si teda, či ide o kapitálové poistenie, kde sa vytvára kapitálotvorná rezerva, ktorá sa zhodnocuje. Z kapitálovej živ. poistky sa pri predčasnom zrušení vypláca odkupná hodnota. Túto odkupnú hodnotu tiež nájdeš ako prílohu k poistnej zmluve, prípadne v rámci výročného listu, ktorý zasiela poisťovňa pri každom výročí s uvedením aktuálnej odkupnej hodnoty.

Ak by to bolo iba rizikové poistenie, tak pri predčasnom zrušení žiadna odkupná hodnota nie je, lebo nič sa nekapitalizovalo.

Ďalej si pozri, kto je poistníkom a kto poisteným. Predpokladám, že piostníkom na poistke je firma - zamestnávateľ a poisteným budeš Ty. Poisteným môže byť iba fyzická osoba. Toto je podstatná vec: na zmluve bude uvedená oprávnená osoba - mala by to byť atuomaticky poistená osoba, ale poznám aj výnimky, kedy je to poistník. Preštuduj si VPP v tej časti, kde sa hovorí o oprávnenej osobe alebo o výpovedi / zrušení zmluvy, že kto má nárok na odkupnú hodnotu. Ak je tam uvedené, že odkupná hodnota sa vyplatí poistenému, tak im môžeš ukázať dlhý nos, lebo odkupná hodnota bude vyplatená Tebe.

Ak tam bude uvedené, že je to poistník, tak to je horšie. V tom prípade sa skús ešte raz dohodnúť, aby poistku prepísali na Teba tak, aby si si ju mohol ďalej platiť Ty. Ak by s tým nesúhlasili, tak prednes požiadavku, aby Ti vrátili daň, ktorú si odviedol za zaplatené poistné.

Keď nad tým tak uvažujem, tak poistné patrí Tebe, lebo dali Ti to na poistku a Ty si odviedol daň z príjmu. Čiže de iure to bol Tvoj príjem. To je ako keby chcel zamestnávateľ od Teba vrátiť odmeny vyplatené v minulom roku. Nedáva to logiku. Ak by si ani tak nepochodil, tak pri zvážení výšky odkupnej hodnoty by som sa obrátil na súd so žalobou o náhradu škody vo výške odkupnej hodnoty.

Predtým ale vyhľadaj, či ste neuzavreli nejakú dohodu o platení poistného, kde by to bolo ošetrené, ako budete postupovať v takýchto prípadoch.

Takže pozbieraj všetky dokumenty k poistke (poistnú zlmuvu, poistku, výročné listy, doklady o zaplatení, prípadnú dohodu medzi zamestnávateľom a zamestnancom) a môžeme sa na to bližšie pozrieť.

Z toho, čo si uviedol (uzatvorenie a platenie poistky), priamo zákon neporušil, to nie je vo všeobecnosti protizákonné. Ani vypovedaním poistky neprušuje zákon, Občiansky zákonník umožňuje poistníkovi vypovedať poistnú zmluvu bez súhlasu poisteného. Otázne je, aká škoda vznikla Tebe. Ak to bolo kapitálové živ poistenie, tak by si mal dostať odkupnú hodnotu. Ak to bolo rizikové poistenie, tak nemáš nárok na nič a ani by Ti nevznikla škoda, lebo si bol poistený a mal si z toho výhody, čo Ťa niečo stálo.

Takže pozri tie veci a daj vedieť.
hapy
08.02.06,16:59
Vďaka za obsiahlu reakciu. Situácia je taká, že:
1. ide o kapitálové životné poistenie
2. poistníkom je bývalý zamestnávateľ
3. nie je žiadna dohoda o platení poistného medi mnou a bývalým zamestnávateľom
4. dokladmi sú jedine moje výplatné pásky

Keďže nemám k dispozícii zmluvu, volal som do poisťovne, kde mi oznámili, že ja nemôžem bez súhlasu poistníka (firmy) nijako "manipulovať" s poistkou, a nemám právo ani na odkúpenie. Poistník má teda právo "moje" peniaze vo forme odkupného podielu získať pre svoju potrebu.

Takže neviem ako ďalej. Odkupná hodnota je dosť zaujímavá, ale neviem, či by som bol na súde úspešný. Ostáva mi už asi požiadať bývalého zamestnávateľa o vrátenie časti dane z príjmu.

Ak ťa ešte niečo alebo niekoho iného napadne, budem povďačný. Ešte raz vďaka.
ata111
08.02.06,20:30
Nám to zamestnávateľ zaviedol ako motiváciu tiež, zvýšil mzdu o hodnotu mesačnej splátky, ale s tým rozdielom, že životné poistenie si uzavrel každý zamestnanec individuálne na svoje meno. V našom prípade je to jednoznačné, nakoľko je tu vzťah poisťovňa - zamestnanec. Myslím, že v tvojom prípade nemôžeš očakávať nič. Nejako ti ušli súvislosti na samotnom začiatku. No, ale never zamestnávateľovi...
Peterka
09.02.06,06:15
Treba to riešiť z druhej strany a to ak ide o kapitálové poistenie,t.j. po určitú dobu je zamestnanec poistený a potom po uplyutí doby bude zamestnancovi vyplatené určitá "nasporená"suma.Zamestnanávateľ poskytoval nepenažné plnenie, ktoré sa zdaňovalo ale nakoniec (poistka nebola prevedená t.j. aj nepeňažné plnenie ) nebolo poskytnuté, preto si myslím,že zamestnancovi vznikla škoda vo výške nesprávne zrazenej dane.
Ak sa jedná čisto o živiotné poistenie tak to samozrejme neplatí, lebo zametnávateľ poskytol nepeňažné plnenie-poistenie po dobu poskytovania mzdy.
Vo väčšine takýchto zmlúv je to rozdelené na životné a kapitálové poistenie.
Chobot
09.02.06,08:07
Vďaka za obsiahlu reakciu. Situácia je taká, že:
1. ide o kapitálové životné poistenie
2. poistníkom je bývalý zamestnávateľ
3. nie je žiadna dohoda o platení poistného medi mnou a bývalým zamestnávateľom
4. dokladmi sú jedine moje výplatné pásky

Keďže nemám k dispozícii zmluvu, volal som do poisťovne, kde mi oznámili, že ja nemôžem bez súhlasu poistníka (firmy) nijako "manipulovať" s poistkou, a nemám právo ani na odkúpenie. Poistník má teda právo "moje" peniaze vo forme odkupného podielu získať pre svoju potrebu.

Takže neviem ako ďalej. Odkupná hodnota je dosť zaujímavá, ale neviem, či by som bol na súde úspešný. Ostáva mi už asi požiadať bývalého zamestnávateľa o vrátenie časti dane z príjmu.

Ak ťa ešte niečo alebo niekoho iného napadne, budem povďačný. Ešte raz vďaka.

Ak je poistníkom firma, to je ten horší prípad. Poiťovňa má pravdu, že iba poistník môže manipulovať s poistkou, robiť na nej zmeny a vypovedať ju. Aj tak je zaujímavé, že si si nevyžiadal aspoň kópiu poistnej zmluvy. Môžno by ti ju mohli poskytnúť v poisťovni, ale nie je to ich povinnosť.

Aspoň si zisti v poisťovni, kto je na poistke uvedený ako oprávnená osoba. Pri dožití by si tam mal byť uvedený Ty. Tiež sa opýtaj, kto má právo na vyplatenie odkupnej hodnoty, či poistený alebo poistník. Pravdepodobne to bude poistník (firma), lebo výpoveď poistenia nie je poistná udalosť (dožitie), pri ktorej by si mal nárok na plnenie Ty.

Ešte mi uveď, na akú dobu bolo poistenie uzavreté.

Z Tvojho vyjadrenia vyplýva, že firma urobila chybu, že to platila vo svojom mene, ale za poistné Ti zrážala z dane ako keby si to mal ako príjem. V skutočnosti to vyzerá tak, že to Tvoj príjem nebol, Tvojim príjmom by bolo až plnenie pri dožití. Vtedy sa Ti to malo zdaniť. Lebo raz, keď Ti to zdanili ako príjem, tak tie peniaze by mali byťTvoje. nemala by ich firma prýtať späť. Minule som to porovnal s odmenou, ktorú by chceli po dvoch rokoch vrátiť späť. Aj toto by ti mohol upresniť nejaký právnik zaoberajúci sa pracovnoprávnymi vzťahmi.

Takto bude mať firma peniaze, za ktoré odviedol daň niekto iný, lebo im to už určite išlo za minulé roky do nákladov ako vyplatené mzdové náklady.

To ste sa pri uzatváraní tej poistky ani ústne nedohodli na nejakých podmienkach poskytovania tohto benefitu? Nedala si firma niekedy podmienku, že prostriedky zo životného poistenia dostaneš len vtedy, ak budeš zamestnaný až do skončenia poistenia? určite neexistuje nejaké interné usmernenie o tom?

Určite žiadaj aspoň vrátenie tej zrazenej dane. Ak je tá odkupná hodnota naozaj zaujímavá, skús to prekonzultovať s nejakým komerčným právnikom, či by to predsa len nebolo na súd - o vyplatenie odkupnej hodnoty. Za konzultáciu zaplatíš síce pár tisíc (max do 2 tis.), ale pozrie Ti podklady a poskytne Ti stanovsko z tretej strany. Budeš však musieť priniesť kópiu tej zmluvy, bez nej k nemu ani nechoď.

Daj vedieť, ako to bude postupovať.