alencek
17.03.12,20:46
Zdravím kolegyne-opatrovateľky,
má , prosím, niektorá skúsenosť s nasledovným?
Pár mesiacov (neznalá predpisov) som platila odvody v AT i na SK. Existuje nejaká možnosť, že by Rakúšania tú čiastku odvodov vrátili? Díky
arizona
17.03.12,20:03
Neznala? A to si poradacka uz styry roky?:D...

Nepises,ako si v AT pracovala. Na rakusku, ci slovensku zivnost?Alebo na zmluvu s rodinou?
alencek
17.03.12,21:29
Díky za vyjadrenie...neznalá...hej, zo začiatku...ale čo s tým majú spoločné 4 roky, že som poradáčka...ja to chcem teraz riešiť, tak sa pýtam na názor...sorry...ja v AT pracujem stále, a samozrejme na živnosť, a popritom mám i na SK. Len rakúšanom dlho trvalo, kým mi "potvrdili-schválili" tzv. príslušnosť a tak.
arizona
18.03.12,04:11
Díky za vyjadrenie...neznalá...hej, zo začiatku...ale čo s tým majú spoločné 4 roky, že som poradáčka...ja to chcem teraz riešiť, tak sa pýtam na názor...sorry...ja v AT pracujem stále, a samozrejme na živnosť, a popritom mám i na SK. Len rakúšanom dlho trvalo, kým mi "potvrdili-schválili" tzv. príslušnosť a tak.
Pytala som sa preto,lebo ak by si pracovala iba na rak. ZL, tak som vedela poradit a napisat postup. Ale nakolko mas aj slov. ZL, neviem, ci je to to iste, takze radsej necham poradit ine poradacky.

A co s tym maju 4.poradacke roky? Ak si si nevsimla, tak som tam dala smajlika, snad vies co znamena...a bolo tym myslene to, ze taketo veci sa tu dost casto preberaju,ale to asi vies,ako skusena poradacka...;):D
alencek
18.03.12,11:12
Díky arizona za odpoveď,
ale ak by si bola taká dobrá, skús napísať, ako by si vedela poradiť . Díky
alencek
06.04.12,07:12
ahojte, poradí mi, prosím, eešte niekto v tejto veci?díky