Deaneira
19.03.12,14:16
Prosím Vás, mohli by ste mi poradit ako rozbehnut svoj e - schop s chovatelskymi potrebami? Mam uz spravenu stranku, kde mam v plane spustit petschop momentalne nahanam kontakty na dodavatelov. Na jesen si chcem vybavit zivnost a zacat s podnikanim. Co vsetko mi na to treba? Neviem ako postupne rozbehnut predaj, akym sposobom, ci je potrebne dopredu nakupit tovar od dodavatelov, ci zo zaciatku staci objednavat tovar az na zaklade objednavky zo strany klienta. Ako udavat tovar na stranku, ci je mozne kopirovat popis a foto z inych stranok. Ako sa dopracovat az k vyrobcovi, kedze povacsine sa dostavam na rozne ine petschopy ale nie priamo na stranky vyrobcu. Pomozte mi dakujem
2v1
22.03.12,19:57
ahoj,

prevadzkujem jeden taky eshop ale nemam nanho cas mozem ti ho predat :-)

v podstate klasika zivnost..

co sa tyka tovaru je to vec dohody z dodavatelom, ide o to ze ak mas u seba na sklade urcty tovar vies to hned posielat , ked mas subdodavatela a objednavas to unhota sa to dorucenie tvojmu zakaznikovi s pravidla predlzi a to uz on nemusi mat zaujem kedze inde kupy a dorazi mu to aj do 24-48 hodin.. dlasia vec vsetko na sklade asi mat nebudes..

takze odporucam najst dodavatela z tvojho miesta aby si vedel v ten den vyzdvihnut dany tovar, to zas nemas istotu ze on to bude mat ale zvycajne by mal mat..

no ked ponukas dany tovar tak od vyrbcu si mozes stiahnut ved v podstate ponukas jeho tovar ako inak by si ho prezentoval!?

dostat sa k vyrobcovi je podla mna nepodstatne pokial sa nechces specifikovat na dany druh tovaru a nemas zaujem od neho kupit vacsie mnozstvo(v podstate sa stebou ani nebudu bavit a odkazu ta na niekoho) , napr. do 40 produktov (to zas neuspokojis svojich zakaznikov z malou skalou produktov).

to len postrehy z mojej praxe... ;-)
jaroden
01.09.12,18:14
je predaj este aktualny? ak ano napis na info@portalzdravia.sk dakujem