plada
19.03.12,19:54
Ahojte, priatelia,
jedna moja známa má doma masť(domácu zo zabitej svinky), ktorá jej nestuhne, ani keď je v chladničke. Vie mi niekto vysvetliť tento fakt? Masť je stále polotuhá, nedá sa natrieť na chlieb. Čím to je? Za odpoveď Vám vopred ďakujem.
Plada
Braňo
19.03.12,19:14
neviem, čo na tomto fakte chceš vysvetľovať - pokiaľ máš originál bravčovú masť tak nestvrdne. nemyslím ale sajrajty z Tesca a podobne.
ivka70
19.03.12,19:17
neviem, čo na tomto fakte chceš vysvetľovať - pokiaľ máš originál bravčovú masť tak nestvrdne. nemyslím ale sajrajty z Tesca a podobne.

Ja teda neviem, ale co nestuhne, je kacacia ci husacia mast.
Bravcova, ktoru vyrabame doma, stuhne, da sa normalne natierat na chlieb.
A nie su v nej ziadne prisady :)
ivuliatko
19.03.12,19:30
Nevytopili náhodou okrem podkožnej slaniny aj črevné sadlo? Zdá sa mi, že dávnejšie niečo podobné spomínala kolegyňa, ale nie som si celkom istá.
Braňo
20.03.12,10:01
Ja teda neviem, ale co nestuhne, je kacacia ci husacia mast.
Bravcova, ktoru vyrabame doma, stuhne, da sa normalne natierat na chlieb.
A nie su v nej ziadne prisady :)

Však stuhne, ale nie je tvrdá ako kameň, takže sa dá natierať.
AlaNR
20.03.12,10:26
čo sa pamätám, keď sme zabíjavali, tiež sme nemali masť ako kameň.
Väčšinou bola taká polotuhá, natierala sa v pohode, s lyžicou sa dala v pokoji bez námahy nabrať...

A kačací alebo husí tuk nám v chladničke stuhne vždy...
kozlíček
20.03.12,12:45
Ahojte, priatelia,
jedna moja známa má doma masť(domácu zo zabitej svinky), ktorá jej nestuhne, ani keď je v chladničke. Vie mi niekto vysvetliť tento fakt? Masť je stále polotuhá, nedá sa natrieť na chlieb. Čím to je? Za odpoveď Vám vopred ďakujem.
Plada
slabo vyškvarená a nech dáva pozor,lebo po čase jej môže začať zapáchať.
Dáša_
20.03.12,12:55
slabo vyškvarená a nech dáva pozor,lebo po čase jej môže začať zapáchať.

presne tak, toto sa mi stalo, keď som skúšala topiť v pekárničke na chlieb
Gabriela555
20.03.12,13:12
Vytápam masť do roka aj 3 - 4 krát. Vždy stuhne,čím chladnejšie je v špajzi, tým je masť stuhnutejšia (tvrdšie). Je voňavá a pekná biela. To som ešte nepočula, že by masť niekomu nestuhla. Asi to vytápala (škvarila) nejako inak ako sa má.
kukučka
20.03.12,13:22
je v nej ešte voda, to je celé tajomstvo
Ja to síce nerobím, ale masť sa dá vytápať aj v mikrovlnke, samozrejme v skle a nie v plaste. Na etapy, vypnúť - opatrne premiešať, nechať v zavretej mikrovlnke odstáť a podľa potreby pokračovať.
erzet
20.03.12,13:26
Aj ja som teraz vytápal zo slaniny z Kauflandu a je krásna tuhá biela.
expeeert
20.03.12,14:06
možno jej chladnička kúri :)
inak aký je to stav "polotuhá"? buď je roztopená a tečie alebo je z nej tuhá hmota, ktorá drží svoj tvar a dá sa natrieť.
viktorviktor
20.03.12,14:22
nech zoberie masť a znovu ju vytápa, všetka masť stuhne aj kačací či husací tuk, len je potrebné dlhšie podkurovať aby došlo k zmene vzorca
ivka70
20.03.12,14:51
nech zoberie masť a znovu ju vytápa, všetka masť stuhne aj kačací či husací tuk, len je potrebné dlhšie podkurovať aby došlo k zmene vzorca

Kacaci a husaci tuk nestuhne, lebo obsahuje menej nasytenych mastnych kyselin ...
Stuhne len v pripade, ze je miesany s bravcovou mastou.
msa
20.03.12,15:31
masť je tuhá podľa teploty, keď je teplo, je natieratelnejšia a keď je v chlade, tak je tuhšia až úplne tuhá. Ale je fakt , že pred pár rokmi sme kúpili prasa, už neviem odkiaľ to bolo a masť z neho vyškvarená nestuhla ani v zime. stále bola polotekutá a v lete až roztopená, voňala stále pekne aj chuťovo bola dobrá, len jednoducho bola taká riedka, nikdy predtým ani potom sa nám už nič také neprihodilo Ale tu sme. :D
viktorviktor
20.03.12,19:20
Kacaci a husaci tuk nestuhne, lebo obsahuje menej nasytenych mastnych kyselin ...
Stuhne len v pripade, ze je miesany s bravcovou mastou.

kačku mám radšej bez jablka zato s kapustou a húsku so zemiakmi a lokše s makom, možno mám iný náhľad na to čo je stuhnuté
liennka
24.03.12,19:14
Masť sa má počas tuhnutia niekoľkokrát zamiešať, vtedy je tuhá. Ak sa iba zleje a nechá stuhnúť, vtedy je polotuhá a skoro sa roztápa.
plada
25.03.12,10:09
Vtip je v tom, že tú masť máme z jedného prasiatka, jej masť je taká tekutá, nedá sa natrieť na chlieb a tá moja masť, normálna, mám ju v pivnici, nie je tam vôbec zima, no a masť je tuhá. Tak tomu nerozumiem.
viktorviktor
25.03.12,17:11
plada, možno má v tej masti pečienku,
aj tuk z kačky z terajších velkopredajní po upečení niektorej gazdinej stuhne inej nie, chyba je v teplote pri vytápaní, pečení
ondrejvla
25.03.12,17:38
Bravčovú masť je potrebné vyškvariť bez sadla, občas premiešať až kým nezačne voňať domácou masťou, potom pomaly odoberať naberačkou masť do nádoby a škvariť až kým oškvarky nie sú ružové. Odporúčam masť preškvariť ešte raz, ale napadlo mi, dúfam, že ju počas škvarenia nesolila.