zannykaa
19.03.12,23:30
Dobry den,mám otázočku: pred 7mimi rokmi som podpísala zmluvu -poistka kooperatíva,priniesol mi ju vtedy neaky človek ktorý si privyrábal takto na uzátváraní zmlúv,no povedal mi aj to ,ze ak to nezačnem platiť zmluva sa stáva neplatnou. nazačala som platiť,teraz po siedmych rokoch mi exekútor zablokoval účet. vraj mám dlh na poistke 100 eur. a on odomna chce 1000. išla som do kooperatívy ,kde mi bolo pod´tvrdene,ze ak sa poistka nezačne platiť stáva sa neplatnou,teda im ja niesom nič dlzná a ešte mi aj potvrdili,ze muz ktorý mi vtedy zmluvu dal podpísať bol podovdník,a exekútor nemá právo mi blokovať účet.tak isto mi poradili podať sťaznosť a ziadosť na prešetrenie. podala som .uz je to vyše roka odozva ziadna,účet stále blokovaný,exekútor nedvýha. znova som písala do kooperatívy neodpovedajú....

čo teda mám robiť?? niesom dlzná ani 100,ani nikolko kooperatíve,tak nemozem byť dlzná ani tomu exekútorovy. no účet mám stale blokovaný...:mee: :confused:
buchač
20.03.12,03:04
mattto
20.03.12,07:52
choď osobne za exekútorom s tým, že chceš vidieť spis (sp. značku vieš z banky na základe čoho blokovali účet) a naštuduj si na základe akého exekučného titulu prebieha exekúcia
KEJKA
27.04.12,18:12
je tu odkaz na exekútorov.
Viete mi niekto poradiť, ako mám vybrať exekútora, ktorému chcem dať zakazku - prípad na exekúciu.
Dlžník je v Ružomberku, ja v Bratislave. Ako postupovať pri výbere?
Stanislav 1975
27.04.12,19:09
je tu odkaz na exekútorov.
Viete mi niekto poradiť, ako mám vybrať exekútora, ktorému chcem dať zakazku - prípad na exekúciu.
Dlžník je v Ružomberku, ja v Bratislave. Ako postupovať pri výbere?
vybrať si možeš ktorého chceš kdekolvek zo SR, ja by som išiel podľa referencií- jeden dobrý je v Seredi, je to podpredseda komory exekútorov...
destiny1111
28.04.12,07:02
Napíš sťažnosť na Slovenskú komoru exekútorov, ktorá je povinná obratom preskúmať postup exekútora a zároveň by som na tvojom mieste podala na polícii trestné oznámenie pre podozrenie zo zneužitia právomoci verejného činiteľa - exekútor pri výkone svojej funkcie má postavenie verejného činiteľa.
KEJKA
28.04.12,14:05
vybrať si možeš ktorého chceš kdekolvek zo SR, ja by som išiel podľa referencií- jeden dobrý je v Seredi, je to podpredseda komory exekútorov...
a ten sa volá...........................................?