SSAndrea
21.03.12,10:08
Dobrý deň, snáď sa na mňa nenahneváte. túto istú otázku som položila aj cez elektornické odosielanie výkazov a až potom som si všimla, že je to téma zaradená v časti DPH. Takže napíšem aj na JÚ.

Prosím Vás prvý rok odosielam DP a výkazy prostredníctvom ZEP cez eDane. Pri načítaní XML súboru "výkaz o majetku a záväzkoch" za klienta mi pekne načíta DIC a ICO. Ale keď dátam súbor na podpis, tak mi miesto DIC vypíše ICO. Nemáte niekto rovnaký problém???? Už som písala včera aj na technickú podporu FS ale zatiaľ žiadne info som nedostala. skúšala som to dnes ráno aj cez eTax ale mám ten istý problém. Včera som posielala predtým aj výkaz o príjmoch a výdavkoch a daňové priznanie a neviem,či tam mi to vyplnilo správne. Môžem to nejako dodatočne zistiť?

A ešte druhý postreh. Včera keď som načítala výkaz cez XML, tak do prázdnych riadkov mi nepísalo nič. Dnes si eDane sťahovali nejaké aktualizácie a do prázdnych riadkov mi dopĺňa všade nuly. tak čo je správne? lebo doteraz som to vždy tlačila z Krosáckych programov bez núl. Jaáááj už som v riadnom strese, keby som to vedela, že to takto "pôjde" tak sa na to ZEPko môžem z vysoka ...... :mad: a radšej by som to doniesla peši....

Prikladám aj ukážku, ak by mi niekto nerozumel
SSAndrea
26.03.12,12:35
Dobrý deň, dnes mi konečne odpísali zo servisu drsr. Tak posielam info, ak by mal niekto rovnaký problém. Lebo mne to robí pri všetkých klientoch pri odosielaní výkazu o majetku a záväzkoch.
Vyjadrenie z drsr:
"Vsetky podania ktore ste urobili su v poriadku. Najdete ich cez historiu komunikacie na portali FR SR. Nespravne zobrazenie udajov pri podpise bude odstranene. Toto zobrazenie nema vplyv na udaje ktore ste vyplnili v tlacive, maju len informativny charakter."