Ester plus
21.03.12,13:35
Firma z Nemecka vykonáva servis nášho stroja na Slovensku. Kôli oprave premiestnila náhrané diely na Slovensko ale žiaden z nich nepoužila. Napriek tomu nám zaslali faktúru kde sú uvedené náhradné diely, počet ks ale bez cien, takže k úhrade je O. Vedel by mi niekto vysvetliť dôvod takto zaslanej faktúry, je to nutné na základe niektorého paragrafu zákona o DPH? Pozerala som § 8 zákona o DPH. Rozmýšľam, že tu faktúru zaevidujem v knihe došlých faktúr s nulovej hodnote. Budem vďačna za každý názor.