Gizelqa
21.03.12,20:29
PP na dobu ucitu pocas zastupovania na MD konci buduci rok(6/2013)Môže zamestnávatel ukoncit PP skôr? Ak áno, mám nárok na odstupné?
veronikasad
21.03.12,19:31
PP na dobu ucitu pocas zastupovania na MD konci buduci rok(6/2013)Môže zamestnávatel ukoncit PP skôr? Ak áno, mám nárok na odstupné?
Ak dostaneš od zamestnávatel výpoveď v zmysle § 63 odst.1 písm. b) a požiadaš zamestnávatela o skončenie prac.pomeru dohodou pred začiatkom plynutia výpovednej doby - vznikne ti nárok na odstupné. Že žiadaš o skončenie prac.pomeru dohodou stačí napísať na kopii výpovede od zamestnávatela.
terezamaria
21.03.12,20:08
PP na dobu ucitu pocas zastupovania na MD konci buduci rok(6/2013)Môže zamestnávatel ukoncit PP skôr? Ak áno, mám nárok na odstupné?
Máš pocit, že zamestnávateľ by chcel Tvoje miesto zrušiť? Veľmi pochybujem, keď Ťa prijal na zastupovanie počas MD.
Gizelqa
22.03.12,16:06
on ho nechce zrušit, ale ja som len zastupovala zamestnankynu ktora bola na materskej a teraz sa chce vratit po1,5 roku...chcem vediet co so mnou na co mam narok
ivka70
22.03.12,16:31
on ho nechce zrušit, ale ja som len zastupovala zamestnankynu ktora bola na materskej a teraz sa chce vratit po1,5 roku...chcem vediet co so mnou na co mam narok

Pracovny pomer na zastupovanie je pracovny pomer na dobu urcitu, konci navratom pracovnicky, ktoru zastupujes, spat do prace bez ohladu na to, ci si na MD alebo nie.
Narok na odstupne pri takomto ukonceni PP nevznika.