Evaman
07.02.06,15:41
Ako zoradiť zoznam momentálne účastných užívateľov na hlavnej stránke podľa abecedy?
Vďaka
vladan
07.02.06,14:46
Ako zoradiť zoznam momentálne účastných užívateľov na hlavnej stránke podľa abecedy?
Vďaka

zoraďuje to Richard, v poslednom čase robí veľa zmien a zoradenie momentálne účastných užívateľov podľa abecedy mu tuším niečo spomaľuje, preto je to prehádzané

Riško, ak kecám, tak ma oprav ;)
lenkak
07.02.06,16:27
Viac mi vyhovovalo zotriedenie podľa abecedy, ale keď to bude takto aj naďalej, nič sa nedeje. Pozriem si potom kto je online. Tam je to podľa abecedy.
Jozef Mihál
08.02.06,09:41
I mne veľmi vadí, že zoznam prihlásených je chaotický, nezoradený podľa abecedy. Zoznam prihlásených je totiž prvá vec kam sa pozriem po svojom prihlásení sa.

Súčasne mi vadí že sa zrušilo tlačítko "Súhlasím".
vladan
08.02.06,09:53
vydržte trošku, Richard to určite uvedie do pôvodného stavu (zoznam podľa abecedy). Jožko, kde sa zrušilo tlačítko "súhlasím"?
Jozef Mihál
08.02.06,10:07
Všade sa zrušilo "súhlasím", aj tu aj tam, všade. Ak dnes s niekým súhlasím, musím to napísať ako nový príspevok.
Zita5
08.02.06,10:09
No niečo na tom bude pán Mihál , ja som dala Vladan súhlas a tlačítko zmizlo , je fuč :)
Jozef Mihál
08.02.06,10:13
Ako ste mohli dať Vladan súhlas, keď tlačítko NEEXISTUJE. Asi to myslíte tak, že ste chceli dať súhlas.
pyton
08.02.06,10:14
Ja som teraz v téme Pošuškajte... dala súhlas s kaktusami a išlo to.
Jozef Mihál
08.02.06,10:35
Ja v téme "pošuškajte..." žiadne tlačítka "Súhlasím" nevidím.

Nemýlite si to s "dolárikom" na pridávanie bodov?
Barbara
08.02.06,10:54
Ako ste mohli dať Vladan súhlas, keď tlačítko NEEXISTUJE. Asi to myslíte tak, že ste chceli dať súhlas.


veď tlačítko" súhlasím" existuje :p
Simonab
08.02.06,11:02
U mňa je tlačidlo súhlasím na svojom mieste, tam kde aj bývalo. Asi tam budete mať nejakú zradu.
bepo
08.02.06,11:03
Jozef-tlačidlo Súhlasím existuje medzi Oceňujem a Cituj,aj ty si dnes v tejto téme o 11:41 dostal 2 Súhlasy.Doláriky už dávno zmizli,aký máš prehliadač?
Jozef Mihál
08.02.06,11:09
Tak som sa práve dozvedel, že používam nejakú vyklonovanú Poradu či čo. Preto prosím od tohto momentu neberte moje príspevky vážne, v pozadí to riadi nejaký mimozemšťan. Mám MS Explorer verzia 6.0.

Ja vidím príspevky napr. v tejto téme, v podobe:

Vľavo dole je (zľava) svietiaci puntík, informujúci či daný človek je pripojený na Poradu, potom dolárik a napokon "Nahlás".

Vpravo dole je (zľava) "Cituj" a "Rýchla odpoveď".
Simonab
08.02.06,11:10
No bude asi nejaký problém. Mne teraz ukazuje, že nikto nie je prihlásený a pritom si tu veselo debatíme.:D :D
pyton
08.02.06,11:11
Ja v téme "pošuškajte..." žiadne tlačítka "Súhlasím" nevidím.

Nemýlite si to s "dolárikom" na pridávanie bodov?

Nemýlim, vy tam ani ten súhlas pri kaktusoch - jeden z posledných príspevkov - nevidíte?

Ale pred chvíľou sa mi zas nedala zobraziť Porada, asi se něco děje.
bepo
08.02.06,11:12
Jozef-nič si z toho nerob,starí poraďáci fičia na starej porade :D
Zita5
08.02.06,11:13
Ako ste mohli dať Vladan súhlas, keď tlačítko NEEXISTUJE. Asi to myslíte tak, že ste chceli dať súhlas.

Pán Mihál , :eek: no u vladan aj :eek: u mňa tlačítko súhlas nie je vidieť , ale za pri Vašom nicku je tlačítko "súhlas " vidieť a teraz keby som klikla súhlas" u Vás , tak by zmizlo . No a neviem prečo . :rolleyes: Asi treba aby sme boli trpezliví .:)
Tweety
08.02.06,11:14
Ja v téme "pošuškajte..." žiadne tlačítka "Súhlasím" nevidím.

Nemýlite si to s "dolárikom" na pridávanie bodov?
Jožko prosím Ťa, ako na to, aby som mala aj ja prehľad o prihlásených?
vďaka;)
Jozef Mihál
08.02.06,11:14
Pozerám "pošuškate" a príspevok č.543 od "kaktusy" - žiadne prilepené súhlasy tam nevidím.

Porada tým pre mňa stráca dôveryhodnosť, odchádzam.

Na obed.
Barbara
08.02.06,11:16
Nemýlim, vy tam ani ten súhlas pri kaktusoch - jeden z posledných príspevkov - nevidíte?

Ale pred chvíľou sa mi zas nedala zobraziť Porada, asi se něco děje.



a o akom kaktusu to hovoríte?????? ja zas pre zmenu nemám " kaktus"- a:confused:
Jozef Mihál
08.02.06,11:18
Jožko prosím Ťa, ako na to, aby som mala aj ja prehľad o prihlásených?
vďaka;)
Prihlásených vidíš v prvom rade na hlavnej stránke Porady v dolnej časti. To je ten zoznam, o ktorom sa bavíme v tejto téme.

Prihlásených je ďalej vidieť v "Kto je online" - to nájdeš v hlavnom menu v "Skratka" - tam súčasne vidíš do istej miery, kto čo práve robí, zvyknú to používať špióni KGB pri monitoringu Porady.

Napokon v každom príspevku vľavo dole je malá "žiarovka" ktorá svieti zeleným svetielkom, ak dotyčný človek je prihlásený (pod svojim menom, ak je ako Guest, tak nesvieti).
evina
08.02.06,11:22
Pozerám "pošuškate" a príspevok č.543 od "kaktusy" - žiadne prilepené súhlasy tam nevidím.

Porada tým pre mňa stráca dôveryhodnosť, odchádzam.

Na obed.

Jozef neodchádzaj, porovnala som poradu cez IE aj Firefox a všetko funguje ako má. Zrada bude asi v Tvojom PC. Aj som cez IE prilepila teraz Kaktusy súhlas
Simonab
08.02.06,11:22
Barbarka, neboj ani my nemáme žiadneho kaktusa. Kaktusy - to je člen porady, je to jeden z nás. :p :p Reč je o súhlasoch pri jeho príspevku.
Barbara
08.02.06,11:31
Barbarka, neboj ani my nemáme žiadneho kaktusa. Kaktusy - to je člen porady, je to jeden z nás. :p :p Reč je o súhlasoch pri jeho príspevku.


Simonka, to je fajn, keď nie som sama, čo nemá " žiadneho" KAKTUSA:D :D :D
Evaman
08.02.06,11:40
Hm, aj tak mi dnes ide porada nejako čudne, strááášne dlho mi načítava témy a stále ma odpája.To aj vám alebo len mne? A pritom ostatné stránky idú v pohode.
Simonab
08.02.06,11:50
Nápodobne.;) Najlepšie bolo keď som pozerala, že momentálne účastní členovia 0, no a vyhadzuje ma to tiež, ale keď znovu spustím poradu nemusím sa nanovo prihlasovať. Je to zaujímavé, lebo niekedy sa musím aj viackrát pihlásiť a keď chcem pridať príspevok zasa odo mňa pýta heslo.
Asi tu naozaj máme dákeho škriatka.:p :p
Evaman
08.02.06,11:54
No, počkáme, či k nám neprehovorí Richard, možno zas niečo vynovuje a zlepšuje a tak to trochu šarapatí..
vladan
08.02.06,13:58
... hlásim, že vof Košicoch vidno "súhlasím" :p
Melnick
08.02.06,14:24
... hlásim, že vof Košicoch vidno "súhlasím" :p

Aj v Ružomberkoch vidno súhlasím aj som jeden súhlas udelila p.
Mihálovi, ale pre zmenu mi zmizol príspevok ,ktorý som dosť dlho ťukala v Registratúre:p :p :p
Jozef Mihál
08.02.06,14:42
Ja som práve na stretku Poraďákov v POLUSe a už chápem, čo hovoríte.

V net-café, kde práve sedím, majú tú novšiu verziu Porady.

Dá sa súhlasiť, dá sa oceňovať.
kaktusy
08.02.06,15:03
ale ja som fakt ten súhlas tam sala, aj bodík,
alebo som:cool: maska zamaskovaná? :cool: :cool: :cool:
Jozef Mihál
09.02.06,06:57
Už som si to - ani neviem ako - prestavil aj na mojom pracovnom PC - takže všetko mi funguje - súhlasím, oceňujem...

Len to "Zoradenie momentálne účastných poraďákov", nie a nie poslúchať.
evina
09.02.06,07:07
Jožko, to zoradenie zatiaľ nefunguje všetkým :mee:
Richard
09.02.06,07:22
Zoradenie podľa abecedy som dočasne zrušil, pretože to je funkcie ktorá je náročná na server a v mali sme v Januári trochu výpadky.

Ak niekomu chýbajú tlačítka a podobne, môže sa stať že máte príliš nacachovaú pamäť a vykonané zmeny sa Vám neprejavia.
Niekedy stačí spraviť refresh alebo F5, ak nie tak vymazať cookies (aspoň pre stránku Porada) - cookies sa vymažú aj regulárnym odhlásením zo stránky (niekedy nemusia .-) no a ešte sa môže stať že máte vo firme spravený prístup na itnernet cez proxy server, ktorý si tiež ukladá stránky do pamäte aby ich rýchlejšie zobrazoval atď
Simonab
09.02.06,09:50
Súhlasím s Evinou. Mňa Dáška naučila jednu malú fintu. V profile každého poraďáka je tlačidlo pridaj medzi priateľov ( nepriateľov ). Pri každom označenom priateľovi sa mi objaví malé čierne +. A tak pekne a hlavne rýchlo zbadám či je prihlásený alebo nie. Problém budú mať asi tí, ktorí majú veľa priateľov tým ani toto nepomôže.:o
Jozef Mihál
09.02.06,11:21
No veď práve. Žeby som zrušil zopár nie celkom priateľských priateľov?
jess
09.02.06,12:58
Súhlasím s Evinou. Mňa Dáška naučila jednu malú fintu. V profile každého poraďáka je tlačidlo pridaj medzi priateľov ( nepriateľov ). Pri každom označenom priateľovi sa mi objaví malé čierne +. A tak pekne a hlavne rýchlo zbadám či je prihlásený alebo nie. Problém budú mať asi tí, ktorí majú veľa priateľov tým ani toto nepomôže.:o
:eek:.....nóóó a to hovoríte až teraz.....aj ja sa môžem čudovať, že prečo má tá Vlaďa tam za menom to + :D:D:D:D ....reku, či je něco vác než my ? :D:D:D (Vlaďa, ja nič, ja muzikant omegáč - tak to za to...omegáči=priatelia)
vladan
09.02.06,13:46
:eek:.....nóóó a to hovoríte až teraz.....aj ja sa môžem čudovať, že prečo má tá Vlaďa tam za menom to + :D:D:D:D ....reku, či je něco vác než my ? :D:D:D (Vlaďa, ja nič, ja muzikant omegáč - tak to za to...omegáči=priatelia)

Dáši, nebolo to kvôli Olympu - Olympionici? :D
jess
09.02.06,14:16
Nie, to bolo ešte v roku 2004, keď sme s poradou začínali a ty si mala v profile aj Omegu, tak som si ťa dala do priateľov, keďže som začínala aj ja s Omegou a potrebovala som omegáčov na blízku, ale potom si mi dala košom :D, že ty s tým nerobíš, ale tuším tvoja kolegyňa . :)
Jozef Mihál
14.02.06,11:08
Zoradiť, zoradiť!
Simonab
14.02.06,11:19
Pán Mihál, už je tých priateľov priveľa, aj bez tých menej priateľských priateľov?:D
Jozef Mihál
14.02.06,11:33
Je tu v poslednom čase tak veľa prihlásených členov (a to aj cez víkend) že sa v tom chaotickom zozname prihlásených nedá vyznať.
Jozef Mihál
20.02.06,14:05
Zoradiť, zoradiť...
ajobs
20.02.06,17:57
Možno som, mimotemy ale pri niektorých Poraďákoch, ktorí majú súhlasy nad 1000, sa nezobrazuje korektne tento počet.
Richard, je možné to nejak vyriešiť ?
Richard
21.02.06,08:29
takže to je zasa podľa abecedy .-)

taká drobnosť a toľko rozruchu :-))))
bea
21.02.06,08:34
:) :) :) :) :)
Barbara
21.02.06,11:58
SLÁVA už sme zoradení podľa abecedy:D :D :D

Díky RICHARD:D :p
Evaman
21.02.06,13:45
Ďakujeme Richard, je to super.
ajobs
21.02.06,15:25
Možno som, mimotemy ale pri niektorých Poraďákoch, ktorí majú súhlasy nad 1000, sa nezobrazuje korektne tento počet.
Richard, je možné to nejak vyriešiť ?


Posúvam, Richard nič s tým ?????? :) :eek:
Richard
22.02.06,08:19
netreba posúvať, viem o tom (nereagujem, lebo je to mimo témy .-)

dostal som to už dávno cez SSku.... neviem či to tu už aj niekde nie je rozoberané... ak by to malo svoju tému (všimli by si to viacerí a nemusel by som reagovať tri krát na to isté .-)

Ale aj tak ĎAKUJEM za upozornenie, samozrejme že si hocením .-)
ajobs
22.02.06,17:57
netreba posúvať, viem o tom (nereagujem, lebo je to mimo témy .-)

dostal som to už dávno cez SSku.... neviem či to tu už aj niekde nie je rozoberané... ak by to malo svoju tému (všimli by si to viacerí a nemusel by som reagovať tri krát na to isté .-)

Ale aj tak ĎAKUJEM za upozornenie, samozrejme že si hocením .-)

mimotemy Sorry, nechcel som byť vtieravýmimotemy