LUCIARACKOVA
22.03.12,05:36
dOBRY DEN CHCELA BY SOM SA SPYTAT. AK MAL NIEKTO PRIJEM POPRI ZAMESTNANY AKO FINANCNY PORADCA, MA PRIDELENE AJ DIČ . POVAZUJE SA TO ZA PRILEZITOSTNY PRIJEM ALEBO NIE.TEN PRIJEM MALA TRI KRAT VZDY V INEJ SUME. CO SI MOZE ODRATAT OD TOHOTO PRIJMU?
IvoM
22.03.12,06:56
Krďže má pridelené DIČ tak podľa mňa ide o príjem podľa §6.2b), a v takom prípade môže použiť §6.10 teda uplatniť si 40% výdavky.